Чи варто користатися безкоштовною юридичною допомогою онлайн?

Ми не надаємо безкоштовних юридичних консультацій і Вам не рекомендуємо ними користуватися будь-де чи он-лайн в Інтернеті, оскільки за правдивість наданої інформації жоден онлайн консультант не відповідає.

В даний час будь-яка фірма або приватний підприємець, незалежно від форми власності і розміру бізнесу, стикається з проблемами в юридичній сфері, вирішити які можна тільки шляхом отримання якісних юридичних послуг.

Але є спеціалізовані установи, де юридичні консультації надають професійно і при цьому – безкоштовно. Серед таких варто виділити юридичні клініки при навчальних закладах, де студенти стажуються під пильним оком викладачів, а також нову державну програму з безкоштовних юридичних послуг населенню (правда, вона ще тільки на стадії запуску).Отож, рекомендуємо, якщо є така необхідність ЗАДАТИ ПИТАННЯ ДЛЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ У ЮРИДИЧНІЙ КЛІНІЦІ ЮРИДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ЛНУ ім. Івана Франка.

 

Багато підприємців намагаються заощадити засоби на юристі, звертаючись за безкоштовними юридичними послугами або консультаціями в інтернеті. Але таке юридичне обслуговування таїть в собі масу мінусів і може негативно позначитися на веденні бізнесу і стані підприємства, а в деяких випадках і до закриття підприємства.

Основні завдання таких безкоштовних сервісів – це або залучити нових клієнтів або ж їх створюють студенти. Перший випадок ще не найстрашніший. Часто безкоштовні юридичні послуги пропонують сайти, які створені на гроші зарубіжних добродійних організацій. За кордоном немає проблем із законом, створення підприємств там не вимагає великої кількості довідок з різних інстанцій, процедура достатньо проста і прозора. В Україні ситуація прямо протилежна.

На жаль, на таких сайтах консультантам відомий тільки перелік найбільш поширених питань, що часто ставляться, тому, надаючи юридичніі послуги, далі за цей список і стандартні відповіді вони піти не можуть. Тим більше, спілкуючись через інтернет, клієнт ніколи не знає, чи відповідає йому кваліфікований юрист.

Те ж саме можна сказати і сайтах, які анонсують діяльність конкретного юриста. Якщо на інтернет сторінці пропонують безкоштовні юридичніпослуги через інтернет, то не факт, що клієнтові відповість особисто сам юрист. Швидше за все, з Вами переписуватиметься його помічник. Юрист же в цей час консультуватиме реальних клієнтів за реальні гроші.

Завдяки юридичним послугам в інтернеті, з юриста знімається ще і морально-етична відповідальність.

І нарешті, користуючись юридичними послугами через інтернет, клієнт не зможе визначити хто його консультує, а також на скільки досвідчений юрист. Зустрівшись же з юристом особисто, клієнт може відразу з’ясувати чи буде він і далі користуватися адвокатськими послугами цієї людини. Варто тільки подивитися, як поводиться юрист, як він говорить, і наскільки глибоко і швидко вникає в суть справи, щоб зрозуміти ступінь його кваліфікації.

Юридичні послуги онлайн ще страшніші за просто безкоштовні консультації.  Ви, як спеціаліст у своїй сфері готові надати відповідь по будь-якому питанню, що може виникнути одразу?  Напевне, що ні.  Якщо ж все-таки “так” – то відразу телефонуйте нам, ми берем Вас на роботу.  Так само із юридичними послугами онлайн. Ніхто не в стані відповісти на всі Ваші питання. Єдиний плюс – це те, що з людиною можна поспілкуватись і дізнатись більше. Але  надавати консультації – це майже неможливо, лише  поверхнево. Отже, і користь нульова.

Тому, які б не були спокусливі юридичні послуги онлайн чи просто юридичні консультації в інтернеті, краще звернутися до реального професіонала, ніж витрачати дорогоцінний час на написання повідомлень в нікуди.

З іншого боку, якщо Ваша справа дрібна та Ви маєте досить часу – ці послуги це те, що Вам потрібно.  Між іншим, у США чималоюридичних фірм, що надають консалтингові послуги новому клієнту майже завжди пропонують скористатися, наприклад, 30 хв. безкоштовних юридичних консультацій. У якості залучення клієнтів – безкоштовні консультації це хороший крок. Але в нас він не дуже поширений.  З іншого боку, для самих юристів така практика негативна, оскільки, веде до того, що клієнти чекають всього задарма і не спішать відразу платити за послуги. Але нам ці проблеми поки що не грозять.

Ми не надаємо безкоштовних юридичних консультацій і Вам не рекомендуємо ними користуватися.

Юридична допомога, юридичні послуги, адвокати Львова:

0960020100

юридична консультація онлайн