Ліцензія на працевлаштування за кордоном

Збільшення попиту на кваліфіковані трудові ресурси та процеси глобалізації ринку праці зумовили новий поштовх до послуг з посередництва у міжнародному працевлаштуванні. З іншого боку, український ринок пропонує велику кількість працівників, які бажають легально працювати за кордоном.

У зв’язку з міжнародними стандартами охорони праці, а також протидії незаконній торгівлі людьми, діяльність з посередництва у працевлаштуванні за кордоном пов’язана з чітким законодавчим регулюванням та контролем.

Форми отримання ліцензій на працевлаштування за кордоном

В залежності від місця оформлення трудових відносин, та, грубо кажучи, держави, у якій сплачуватимуться податки, можна виділити дві основні форми залучення громадян України до роботи в іноземних компаніях.

Перша з них, так званий аутстафінг, передбачає фактичне «надання в оренду» працівників, що офіційно працевлаштовані в українській компанії, для роботи в проектах іноземного партнера. Якщо робота працівника може здійснюватися на території України, у конкретних проектах чи під певні замовлення, то за правильного визначення відносин у контракті між українською та іноземною компанією проблем виникати не повинно.

Якщо ж фактично працівник буде працювати на території іноземної держави, то з’являються питання щодо  постійних оформлень відряджень, візових процедур та міграційних строків. Місце праці є істотною умовою трудового договору, а тому під час будь-яких податкових перевірок чи перевірок щодо охорони праці в Україні фактичне місце перебування працівника завжди є елементом контролю, порушення правил передбачає накладення значних штрафів. В найгіршому випадку, неоформлення працівників належним чином може стати також підставою для кримінального обвинувачення в незаконній торгівлі людьми.

Друга форма – пряме оформлення працівників на роботу у іноземну компанію, з фактичним місцем виконання роботи на території іноземної держави. Таке оформлення здійснюється шляхом співпраці іноземних роботодавців з українськими посередниками, та підлягає контролю з боку відповідних органів влади.

Діяльність з посередництва у працевлаштуванні громадян України за кордоном згідно з українським законодавством підлягає обов’язковому ліцензуванню.

Іноземним компаніям, які мають на меті працевлаштовувати громадян України у своїх країнах, слід користуватись послугами суб’єктів господарювання, які отримали ліцензію на посередництво у працевлаштуванні на роботу за кордоном.

Для постійного набору персоналу кращим варіантом є створення власної компанії (найчастіше, – це товариство з обмеженою відповідальністю) з посередництва у працевлаштуванні, та одержання відповідної ліцензії на працевлаштування за кордоном.

Для початку варто зазначити, що така компанія (агентство працевлаштування) повинна бути офіційно зареєстрована за законодавством України, мати власне чи орендоване приміщення (не «віртуальний офіс» чи юридичну адресу, а повноцінне приміщення), а також документально підтверджені договірні зв’язки з іноземним суб’єктом господарювання, що бажає залучити працівників-українців.

Документи необхідні для ліцензії на працевлаштування за кордоном

Видачею ліцензій на працевлаштування за кордоном на сьогоднішній день в Україні займається Державний центр зайнятості, який перевіряє ліцензійні умови, відповідність документів встановленим вимогам та приймає рішення про надання ліцензії чи про відмову у її видачі.

Законодавство встановлює перелік документів, необхідних для звернення за ліцензією, серед яких:

·         Заява про видачу ліцензії встановленої форми

·         Оригінал виписки з єдиного державного реєстру підприємств та організацій України щодо заявника

·         Відомості встановленої форми про підтвердження наявності власного чи орендованого приміщення для провадження діяльності

·         Основним документом, що підтверджує договірні зв’язки між іноземною компанією та українським агентством-посередником є зовнішньоекономічний договір (контракт) про таку діяльність, копія якого обов’язково подається до Державного центру зайнятості.

Крім того, передбачений ряд необхідний  документів, що стосуються самої іноземної компанії, яка працевлаштовує громадян України:

·         Копія документа про реєстрацію іноземної компанії-роботодавця у країні місцезнаходження

·         Копія дозволу на працевлаштування громадян України, що видається відповідним органом країни роботодавця, якщо інше не передбачено законами іноземної держави

·         Якщо законодавством країни роботодавця не передбачено дозволів на працевлаштування громадян України –  копія документа, що підтверджує вид його господарської діяльності

·         Якщо посередництво у працевлаштуванні громадян України стосується тільки роботи на суднах іноземних власників – копія підтверджуючого документа про володіння чи використання суден іноземним суб’єктом, або про керування екіпажами суден.

·         Копія ліцензії на провадження посередницької діяльності з працевлаштування громадян України, якщо такий документ передбачено законодавством країни роботодавця

·         Копія колективного договору між іноземним роботодавцем та профспілковою організацією, або довідка, засвідчена іноземним роботодавцем, про те, що такий договір не укладався.

Плата за видачу ліцензії вноситься в розмірі однієї мінімальної заробітної плати на дату прийняття рішення про видачу ліцензії.

Заява та подані документи розглядаються Центром зайнятості впродовж 30-ти календарних днів.

Перелік компаній, які отримали ліцензію на посередництво у працевлаштуванні на роботу за кордоном періодично публікується на веб-сайті державної служби зайнятості, що забезпечує доступ громадян до актуальної інформації про можливість легальної роботи за межами України.

Таким чином, враховуючи чітке законодавче регулювання та постійний контроль за посередництвом у працевлаштуванні, отримання ліцензії на працевлаштування за кордоном є обов’язковим для набору персоналу в Україні.

Процедура оформлення та подачі документів з додержанням всіх ліцензійних умов не є простою, особливо враховуючи іноземний елемент у відносинах посередництва. Тому радимо звертатися до юристів, які мають практику у одержанні ліцензій.

Маючи великий досвід співпраці з Державним центром зайнятості, спеціалісти АО “Бачинський, Коломієць та партнери” можуть запропонувати вам повний спектр послуг у сфері посередництва у працевлаштуванні за кордоном: вибір форми залучення персоналу, реєстрація української компанії – агентства працевлаштування, одержання ліцензії, супровід при укладенні договорів тощо.

Якщо у Вас є запитання Юрист допоможе Вам


Ірина Шумська

Якщо у Вас є запитання Юрист допоможе Вам


Наталія Василечко

Якщо у Вас є запитання Юрист допоможе Вам


Тарас Бачинський