Підтвердження відомостей про юридичну особу

Підтвердження відомостей про юридичну особу здійснюється кожного року протягом одного місяця після спливу одного року з моменту реєстрації юридичної особи.

Підтвердження відомостей здійснюється реєстраційною карткою за формою 6, яку потрібно подавати до державного реєстратора.

У випадку якщо не буде надано підтвердження в встановлені законом терміни державний реєстратор може надіслати рекомендованим листом повідомлення про обов’язок подання підтвердження або внесе дані в єдиний державний реєстр про те, що дані про юридичну особу не були підтверджені.

Будь-які внесення змін чи дії в реєстрі юридичних осіб неможливі, якщо не проведено підтвердження відомостей про юридичну особу. Тобто навіть отримання виписки з ЄДР буде неможливим.

Також значний ризик несуть платники ПДВ. Зазвичай для органів податкової “улюблений” спосіб позбавлення платника права на сплату податку на додану вартість – через невиявлення за адресою місцезнаходження.

Для того, щоб здійснити підтвердження відомостей юридичну особу (про підприємство), необхідно оформити також довіреність на представників.

Для надання консультацій звертайтеся до юристів за тел:

Kyivstar +380972184275MTC +380504317084E-mail: ua.legalaid@gmail.com