Як отримати водійські права іноземцю в Україні: 3 етапи

Після того, як процедура отримання міжнародного посвідчення водія у Європі ускладнилась, іноземці подались до України, де водійські права в Україні можна отримати набагато легше, а часом і просто купити. Останнім часом дедалі більше іноземців  приїжджають в Україну за водійськими правами, адже вони є дійсними і на території Євросоюзу (існує індивідуальний порядок заміни посвідчення водія або обміну на національне в кожній країні). Дуже часто винахідливі українці  вдавались до різних махінацій для швидкого отримання посвідчення водія міжнародного зразка іноземцям та надання посередницьких послуг. Відтак й іноземці потрапляють на гачок шахраїв, які обіцяють “вирішення ситуації” за дуже короткий час. Як наслідок довірливі люди ставали жертвами шахрайства та отримували підроблені посвідчення водія нового зразка.

Водійські права для іноземців в Україні

В українській пресі не раз висвітлювалось ряд гучних скандалів пов’язаних з посадовими особами, коли за допомогою “посередників”, іноземці отримували водійські права за два дні та без необхідних документів як наслідок  посвідчення водія вилучались у зв’язку з грубим порушенням норм чинного законодавства, а порушники несли кримінальну відповідальність.

6 причин чому потрібно обрати Юридичну Компанію “Лігалейд для отримання водійських прав” :

– Лігалейд офіційно зареєстрована в Україні юридична компанія з головним офісом у Львові, основним напрямком якої є міграційне право та спеціалізована допомога іноземцям що включає в себе сферу забезпечення допомоги в отриманні водійських прав;

– Ми працюємо ВИНЯТКОВО за договором про надання юридичних послуг;

– Ми надаємо висококваліфіковану юридичну допомогу в отриманні посвідчення водія в Україні з 2008 року, а тому маємо значний досвід у цьому питанні;

– Ми гарантуємо результат – легальне отримання посвідчення водія іноземцем  ;

– Ми дотримуємось ВСІХ встановлених строків навчання та вимог законодавства, що згодом убезпечить від різних ризиків втрати водійських прав іноземцем або притягнення до відповідальності;

– Також ми економимо Ваш час, оскільки багато юристів та посередників не розбираючись в юридичних тонкощах обіцяють виготовити водійські права в Україні, говорять, що для цього потрібно лише реєстрація місця проживання іноземцю на 6 місяців, багато в чому, не відповідає дійсності, затягує строки і в результаті Ви взагалі не отримуєте посвідчення водія або із значними затратами часу на некомпетентних осіб.

Етапи отримання посвідчення водія для іноземців в Україні

В цій статті ми коротко опишемо  етапи, які необхідно пройти іноземцю для отримання посвідчення водія категорії  А1; А; B; B1; C; C1; BE; D; D1; ВЕ; С1Е; СЕ; D1E;DЕ; легально та швидко.

Етап 1:

Для того щоб отримати українське посвідчення водія, іноземцю потрібно отримати документ з відміткою про реєстрацію місця проживання в Україні. Таким документом є Посвідка на тимчасове місце проживання в Україні.

Найпоширенішими підставами отримання Посвідки є :

а) навчання;

б) робота;

в) одруження;

Детальніше про підстави, спосіб набуття та коло осіб описано в нашій статті “ Посвідка на тимчасове проживання іноземцю ”

Етап 2 :

Після отримання прописки в Україні, потрібно подати заяву на зарахування в автошколу з відповідним пакетом документів а саме :

– заява про зарахування

– копії паспорта та документа який посвідчує особу та містить прописку(посвідка на тимчасове місце проживання)

– довідку про проходження медичного огляду

Навчання в автошколі зазвичай проходить 1,5-2 місяці.

Етап 3 :

По закінченню навчання, Особа проходить іспит в автошколі . За результатами здачі іспиту в школі, іноземець допускається до здачі екзамену  в міжрайонному реєстраційно-екзаменаційному відділі Державтоінспекції України.

На наступний день після успішного складання екзамену учень отримує посвідчення водія.

 

Оскільки ми є юридичною компанією, яка спеціалізується у сфері міграційного права, ми надаємо лише послуги з отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні, яка необхідна для подачі документів в автошколу (Етап 1). Безпосередньо отриманням водійських прав ми не займаємось.

 

Якщо у Вас виникли запитання  або ж Вас цікавлять консультації у сфері міграційного права, Ви можете написати tetianakordiiaka@gmail.com, зателефонувати юристам компанії за тел. +38 (096)002-01-00 або звернутися за іншими контактами, вказаними на сайті.

Якщо у Вас є запитання Юрист допоможе Вам


Ірина Шумська

Якщо у Вас є запитання Юрист допоможе Вам


Наталія Василечко

Якщо у Вас є запитання Юрист допоможе Вам


Тарас Бачинський