Допомога у оформленні опікунства над повнолітньою особою

Юристи АО «Бачинський та партнери» знову діляться успішним кейсом. Цього разу розповімо про визнання фізичної особи недієздатною, встановлення опіки і призначення опікуном нашого клієнта.

Клієнт звернувся за правовою допомогою до юристів АО «Бачинський та партнери». Юридична проблема полягала у тому, що рідний дядько клієнта, з яким він разом проживав, через давнє психічне захворювання не міг самостійно справлятись, не розумів своїх дій.

Клієнт, будучи єдиним близьким родичем дядька, фактично опікувався ним, доглядав та фінансово утримував, але жодного юридичного підтвердження факту опікунства він не мав, а тому вирішив оформити опікунство через суд.

Юристи проконсультували клієнта, розповіли про процедуру, можливі підводні камені та що необхідно від клієнта для того, що розпочати оформлення опікунства.

В подальшому, юристи АО «Бачинський та партнери» сформували повний пакет підтверджуючих документів та підготували заяву до суду про визнання особи недієздатною, встановлення опіки та призначення опікуном клієнта в порядку окремого провадження.

Щоб отримати позитивне рішення у справі та бажаний результат для клієнта, подано клопотання про призначення судово-психіатричної експертизи над дядьком та підібрали правильні запитання до експерта, оскільки лише за наявності відповідного висновку експерта суд може визнати особу недієздатною та встановлення опіки.

Після позитивного висновку експерта щодо необхідності визнання дядька недієздатним та призначення опікуна, юристи отримали подання від органу опіки та піклування про можливість призначення клієнта опікуном.

За недовгий період часу з моменту відкриття провадження у справі суд прийняв рішення на користь клієнта, його було призначено опікуном дядька.

Крім цього, юристи надали правову допомогу клієнту в отриманні відстрочки від призову на період мобілізації на підставі того, що такий є опікуном недієздатної особи.

Нагадуємо, що опікунство над повнолітньою недієздатною особою є підставою для відстрочки від призову.

Отже, якщо у вас виникають запитання щодо опікунства або ви бажаєте стати опікуном особи із психіатричними розладами, звертайтесь в АО «Бачинський та партнери», де юристи проаналізують ваш конкретний випадок та нададуть якісну правову допомогу, націлену на результат.

Aвтор

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок