Довгострокова віза типу D в Україну

Довгострокова віза оформляється іноземцям та особам без громадянства для в’їзду в Україну з метою оформлення документів, що дають право на перебування або проживання в Україні на строк, що перевищує 90 днів, та оформляється закордонною дипломатичною установою України як багаторазова на 90 днів, якщо інше не передбачено законодавством чи міжнародними договорами України.

ДОВГОСТРОКОВА ВІЗА ТИПУ Д (D) В УКРАЇНУ – ЯК ОТРИМАТИ

Для того, щоб отримати візу в Україну, Вам необхідно звернутися до консульської установи України в країні, де Ви мешкаєте. Україна має консульські установи у багатьох країнах світу.

Для подачі заяви на візу необхідно надати документи, що підтверджують мету Вашої поїздки, ваші фінансові можливості, місце проживання, бронювання квитків, медичне страхування та інші документи, які можуть знадобитися для розгляду Вашої заяви.

Також можуть бути додаткові вимоги щодо відвідування консульства для інтерв’ю або витребування додаткової документації. Тому, перед подачею заяви, рекомендується уважно ознайомитися з вимогами та процедурою отримання візи в Україну.

Підстави отримання довгострокової візи типу D:

D-01 – імміграція;

D-02 – возз’єднання сім’ї з особою, яку визнано біженцем в Україні або особою, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист в Україні;

D-03 – дипломатична/службова (для акредитації в МЗС);

Консультація юриста

D-04 – працевлаштування;

D-05 – міжнародна технічна допомога;

D-06 – провадження релігійної діяльності;

D-07 – участь у діяльності філій, відділень, представництв та інших структурних осередків громадських (неурядових) організацій іноземних держав;

D-08 – робота у представництві іноземного суб’єкта господарювання в Україні;

D-09 – робота у представництві іноземного банку;

D-10 – провадження культурної, освітньої, наукової, спортивної, волонтерської діяльності;

Консультація юриста

D-11 – робота кореспондентом або представником іноземних засобів масової інформації;

D-12 – засновник або учасник (бенефіціарний власник) юридичної особи;

D-13 – навчання;

D-14 – возз’єднання сім’ї з громадянином України (на підставі шлюбу);

D-15 – возз’єднання сім’ї з особами, які мають посвідку на тимчасове проживання в Україні;

D-16 – інша відповідно до міжнародних договорів України.

Будь ласка, зверніть увагу, що в залежності від мети Вашої поїздки та тривалості перебування в Україні, Вам може бути необхідно отримати різні типи віз, такі як туристична, бізнесова, транзитна, навчальна тощо.

Тому рекомендуємо попередньо проконсультуватися з кваліфікованими юристами АО “Бачинський та партнери”, щоб точно не помилитися при підготовці пакету документів та в розумні строки отримати бажану візу.

Aвтор
Ярина Іващишин
Ярина Іващишин
Керівник практики міграційного права

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок