Бізнес-сніданок «Як залишитись бухгалтером (директором) і не стати злочинцем»

Захід зацікавить бухгалтерів, керівників та власників будь-якого підприємства. Під час бізнес-сніданку, який відбуватиметься 26 червня 2015 року у приміщенні ресторану «Грушевський Cinema Jazz» будуть обговорюватись ризики та небезпеки бухгалтерської роботи. Ви зможете отримати необхідну інформацію що стосується ведення документації, нюансів роботи із Податковим кодексом та спілкування із правоохоронними органами. Також ми поділимось корисними порадами як оптимізувати свою роботу та не порушувати при цьому законів.

Цільова аудиторія
Бухгалтери, керівники та власники підприємств, представники бізнесу.
Програма

НАДІЯ МАКОВЕЦЬКА – голова Львівського представництва МГО РНБА, сертифікований аудитор,керуючий партнер Аудиторської фірми «Західаудитсервіс» детально розповість про :

1. Первинні документи: важливість оформлення і наслідки недбалого оформлення. Останні тенденції судової практики і наші рекомендації.

2. Недійсність договорів, визнання угод нікчемними чи фіктивними. Практика застосування Податкового кодексу України.

3. Планування та оптимізація податків в умовах податкової реформи. Де закінчується оптимізація та починається ухилення від сплати податків?

ВАЛЕРІЯ КОЛОМІЄЦЬ – адвокат, партнер практики кримінального права ЮК «Лігалейд» поділиться інформацією щодо того:

1. Що потрібно знати, якщо до Вас на роботу завітали правоохоронці.

2. Розмови із правохоронними органами: як уникнути або коли не уникати, як себе поводити.

3. Службові злочини: що, чому і як не повинен робити бухгалтер?

4. Правопорушення у податковій сфері – як уникнути ризиків.

 

Також живим досвідом і практичними порадами із нами поділиться представник Слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС у Львівській області.

Організатори:

Час

26.06.2015 09:00

Додатково
Строки і вартість
Ціна - 500 грн. з особи при умові реєстрації до 15.06.2015 року включно. З 16.06.2015 року оплата становитиме 600 грн. з особи. У вартість входить участь у заході та смачний сніданок.