Грошове забезпечення військовослужбовців в 2023 році

Під час дії воєнного стану військовослужбовцям виплачуються:

  • грошове забезпечення (аналог заробітної плати);
  • щомісячні надбавки, встановлені на період воєнного стану (30 тис грн, 50 тис грн або 100 тис грн).

ЯКЕ ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВИХ?

Грошове забезпечення складається з двох частин:

  • Перша – основна – включає посадовий оклад, оклад за військовим званням та надбавку за вислугу років.
  • Друга –  додаткова – надбавки (наприклад, за службу в гірських регіонах або на острові Зміїний, за службу в Силах спеціальних операцій, за спортивні чи наукові звання).

Повідомлення про підвищення зарплат військовослужбовців дуже важливе, оскільки воно демонструє, що держава визнає важливість військової служби та готова надавати належну матеріальну підтримку своїм захисникам. Грошове забезпечення є одним з найважливіших елементів їхнього матеріального становища та мотивації на службі, тому важливо, щоб воно було рівним і своєчасним.

ЩО ВРАХОВУЄТЬСЯ ПІД ЧАС ВСТАНОВЛЕННЯ ЗАРПЛАТИ ВІЙСЬКОВОГО?

Важливо зазначити, що грошове забезпечення військовослужбовців повинно визначатись з урахуванням їх військового звання, посади, кваліфікації, років служби та умов служби. Кваліфікація військовослужбовців є одним з найважливіших критеріїв при визначенні їхньої заробітної плати.

Чим вище кваліфікація, тим більший розмір заробітної плати. Наприклад, новобранці, які ще не мають військової кваліфікації, отримують мінімальну зарплату. Однак з плином часу і здобуттям нових навичок та знань, вони можуть отримувати додаткові надбавки та підвищення. Кваліфікація також є одним з важливих факторів, які впливають на можливість просування по службі та отримання вищих посад.

Крім того, військовослужбовці отримують додаткові надбавки залежно від посади, років служби та умов служби. Наприклад, військово

Замовити дзвінок

ДО КОГО ЗВЕРНУТИСЬ ЗА ДОПОМОГОЮ У РАЗІ ПОРУШЕННЯ ПРАВ

Адвокати Адвокатського об’єднання «Бачинський та партнери», у разі необхідності, при залученні інших фахівців у галузі права, зустрічається з клієнтом у зручний для клієнта час, вислуховує проблему клієнта, вивчає документи, надані клієнтом, та в подальшому, адвокат надає правову оцінку та шляхи вирішення проблеми клієнта.

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок