Біографія Тетяни Кордіяки

Тетяна Кордіяка є старшим юристом практики нерухомості в АО «Бачинський, Коломієць та партнери». До нашого колективу вона приєдналась у 2015 році на посаду помічника партнера практики кримінального правового захисту.

Основна сфера, в якій вона спеціалізується, це питання нерухомості та будівництва: супровід купівлі квартири в новобудовах, операцій з нерухомістю на вторинному ринку (купівля-продаж, оренда тощо), здійснює супровід купівлі нерухомості нерезидентами. Також представляє інтереси Клієнтів в судах, в тому числі господарських, на стадії виконавчого провадження.

На сьогоднішній день Тетяна брала участь у двох Форумах новобудов, проводила навчання в Академії маклера, тренінги для агентів з нерухомості, була доповідачем у більше ніж 10 інших семінарах, починаючи з 2015 року.

У 2014 році здобула освітньо-кваліфікаційний рівень магістра права на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка.

Але Тетяна не думає зупинятися на досягнутому та наразі навчається в аспірантурі цього ж університету за спеціалізацією «Кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза».

Також Тетяна Кордіяка протягом двох років навчалась в Школі польського та європейського права в університеті і пройшла стажування в одній з провідних юридичних компаній Кракова (Польща). З огляду на це вільно володіє польською мовою.
Найважливішим в роботі Тетяна вважає новий досвід та захист інтересів клієнтів.

Ми вам
зателефонуємо
Замовити дзвінок