Порошенко підписав закон про електронне адміністрування ПДВ

Закон, який парламент прийняв з ініціативи уряду, який покликаний удосконалити  роботу бази даних електронного адміністрування ПДВ.

Змінено сукупність  реквізитів для податкової накладної, які  стали недійсними у зв’язку із введенням в дію системи електронного адміністрування ПДВ;

Крім цього, вводиться податок за предоставлення інформації про фінансовий стан на його рахунках у системі електронного адміністрування ПДВ шляхом виставлення електронного рахунку.

Визначено, що на рахунки в системі електронного адміністрування ПДВ не поширюється дія Закону України «Про виконавче провадження», зокрема на кошти, що перебувають на таких рахунках, не може бути накладено арешт, звернено стягнення.

Вимоги, сформовані згідно з Закону «Про виконавче провадження» до введення в дію  цього Закону щодо коштів, які перебувають на рахунках в системі електронного адміністрування ПДВ, вважаються скасованими.

В даному нормативно-правовому акті вказано зняття протягом визначеного терміну з дня введення в дію Законом, що надійшов на візування, органом, який здійснює обслуговування бюджетних коштів, арешту з коштів, що є на балансі у системі електронного адміністрування ПДВ, у яких викладені вимоги вимоги згідно з Законом України «Про виконавче провадження».

 

Зазначається, що Закон входить в дію з дня його опублікування, та  набирають чинності з першого числа місяця, наступного за місяцем набрання чинності цим Законом.

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок