Бухгалтерський облік

Юридичні бухгалтерські послуги Львів

Бухгалтерський облік зовнішньою організацією є одним з ефективних та сучасних методів ведення бухгалтерського обліку. Підприємство, віддаючи рутинну паперову роботу в руки досвідчених та компетентних фахівців,отримує можливість максимально зосередитись на розвитку свого бізнесу. Команда професійних бухгалтерів здатна оперативніше реагувати на потреби підприємства та, завдяки розподілу обов’язків між бухгалтерами, швидко вирішувати поставлені завдання.
Практичний досвід команди бухгалтерів у різних сферах економіки дозволяє кваліфіковано і в короткі строки знаходити рішення у нетипових для підприємства ситуаціях.
Додатковими перевагами ведення бухгалтерського обліку зовнішньою організацією є гарантування якості роботи з покриттям штрафних санкцій у випадку допущення помилок. Підприємство також отримує можливість на  кваліфіковану консультацію з широкого кола питань бухгалтерського обліку та підприємницької діяльності.

Юридичні послуги у сфері бухгалтерського обліку

Юридична компанія “Лігалейд” пропонує комплексне ведення бухгалтерського обліку підприємства, яке включає:
– формування облікової політики, ведення бухгалтерського та податкового обліку, складання та передачу контролюючим органам бухгалтерської та податкової звітності,
– формування первинної документації та платіжних доручень в системі інтернет-банкінг,
– ведення кадрової документації, надання усних консультацій та оптимізацію оподаткування.
Вартість місячного бухгалтерського обслуговування підприємства визначається на основі показників його діяльності: організаційно-правової форми, системи оподаткування, видів діяльності, місячного обороту та кількості операцій з продажу, кількості працівників,  наявності операцій таких як виробництво, використання транспортних засобів, нарахування працівникам та підзвітним особам, операції з готівкою, валютні операції, зовнішньоекономічна діяльність тощо.
Ведення бухобліку покладаються на уповноваженого представника, який надалі фактично виконуватиме роботу головного бухгалтера підприємства.
Провідними спеціалістами у практиці бухобліку є: Ірина Підхлібна, керівник відділу бухобліку Юридичної компанії “Лігалейд”; Олена Прус, спеціаліст з бухобліку та кадрів Юридичної компанії “Лігалейд”, Юрій Прокоп’юк, бухгалтер Юридичної компанії “Лігалейд”.
З питань надання бухгалтерських послуг, телефонуйте експертам-бухгалтерам або за телефоном + 38 096 002 01 00.