Державно-приватне партнерство

Однією з нових і перспективних практик нашої Компанії є державно-приватне партнерство. Багатостороння співпраця з органами державної влади та місцевого самоврядування, участь у пріоритетних проектах відкривають нові можливості для бізнесу.

Зважаючи на процеси євроінтеграції та демократизації в Україні, державно-приватне партнерство набуває все більшого розвитку. Крім традиційних форм співпраці з державою у формі капітального інвестування, тендерних процедур та конкурсів, наша команда може запропонувати та розробити для Вашого бізнесу нові та цікаві ідеї. Розподіл фінансування та ризиків між державним та приватним партнером, можливість вкладення інвестицій у перспективні проекти у сферах, доступ до яких з тих чи інших причин обмежений державою, соціальна спрямованість діяльності в поєднанні з високою прибутковістю та створення позитивного іміджу Вашої компанії у суспільстві – тільки короткий перелік позитивних аспектів участі у державно-приватному партнерстві.

Практику державно-приватного партнерства веде старший юрист Наталія Василечко.

Юридичні послуги з державно-приватного партнерства

Основні послуги, які надає наша Компанія у цій сфері:

– Пошук та індивідуальний підбір проектів у рамках державно-приватного партнерства;

–  Багатостороння співпраця з органами державної влади та місцевого самоврядування щодо спільних проектів;

– Розробка та юридичний супровід в укладенні договорів державно-приватного партнерства;

– Тендерний супровід

–  Консультування з питань укладення договорів концесії, управління майном, довгострокової оренди нерухомості, спільної діяльності в межах державно-приватного партнерства

–  Повний юридичний супровід та представництво інтересів приватного партнера перед органами державної влади та місцевого самоврядування.

Досвід співпраці з державними органами, розуміння реалій ведення бізнесу в Україні, зокрема у Львові, дає змогу нашій команді підібрати найкраще рішення для забезпечення інтересів Вашої компанії.

Якщо у Вас є запитання Юрист допоможе Вам


Тарас Бачинський