Готельно-ресторанна справа

Готельно-ресторанний бізнес завжди вважався одним з найцікавіших та перспективних видів підприємницької діяльності. Львів можна сміливо назвати містом №1 готельно-ресторанної справи в Україні, а розвиток туризму постійно відкриває можливості для нових проектів.

Разом з тим, особливості відкриття ресторану, кафе чи готелю, як і провадження підприємницької діяльності у цій сфері, пов’язанні з багатьма юридичними та документальними нюансами. Практика готельно-ресторанної справи також тісно пов’язана з іншою нашою практикою – Ліцензування та дозвільні документи.

Юридична компанія «Лігалейд»має великий досвід відкриття закладів громадського харчування у м. Львові, юридичного консультування готельно-ресторанного бізнесу. Розуміючи особливості цієї сфери, ми намагаємося знайти індивідуальних підхід і максимально втілити ідеї та задуми клієнта щодо майбутнього об’єкта в межах законодавчих норм та вимог.

Підбір правильної форми ведення бізнесу, особливості оподаткування, придбання нерухомості та виготовлення дозвільної документації повинні здійснюватися з врахуванням всіх особливостей та нюансів цієї сфери. Спеціалісти компанії завжди можуть запропонувати конкретні та індивідуальні рішення, а командна робота та успішний досвід юридичного обслуговування готельно-ресторанного бізнесу у Львові забезпечить оперативність на надійність наших послуг.

Провідними спеціалістами Компанії у цій сфері є керуючий партнер Тарас Бачинський, старший юрист Наталія Василечко.

Перелік основних юридичних послуг у сфері готельно-ресторанної справи

·         Підбір організаційно-правової форми, державна реєстрація суб’єкта господарювання

·         Погодження вивіски

·         Юридичний супровід придбання та оренди нерухомості

·         Отримання дозволу СЕС (санітарно-епідеміологічної служби)

·         Отримання дозволу МНС (пожежного нагляду)

·         Отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами

·         Юридичний супровід підприємницької діяльності, консультування, розроблення договорів

Якщо у Вас є запитання Юрист допоможе Вам


Тарас Бачинський