Інтелектуальна власність

Одна з перших практик, в якій розпочали  роботу юристи Юридичної компанії «Лігалейд» з моменту її заснування є інтелектуальна власність (авторські та суміжні права).

Незважаючи на швидкий темп розвитку юридичних норм, що регулюють питання інтелектуальної власності в сучасному світі, є чимало можливостей зловживання або порушення прав у даній галузі, що тягне за собою нанесення шкоди фінансам та діловій репутації власникам об’єктів інтелектуальної власності.

Юридичні послуги у сфері інтелектуальної власності:

 

·         консультування щодо реєстрації торгівельних знаків, патентів, авторського права, оподаткування об’єктів інтелектуальної власності, розробки договорів про передачу об’єктів інтелектуально власності;

·         захист в судовому порядку об’єктів інтелектуальної власності;

·         захист торгової марки в Україні;

·         спростування недостовірної інформації в Інтернеті;

·         захист інтелектуальної власності в мережі Інтернет;

·         консультування щодо укладення договорівфранчайзингу (договір комерційної концесії);

·         консультування щодо охорони знаків на товари та послуги(в тому числі особливості використання незареєстрованого торгового знаку);

·         реєстрація торговельної марки.

Юрист(адвокат) інтелектуальна власність

Юридична компанія «Лігалейд» використовує успішний багаторічний досвід у галузі інтелектуальної власності для ефективного відстоювання інтересі та прав наших Клієнтів.

Вище згаданий перелік послуг не є обмеженим, оскільки юристи Юридичної компанії «Лігалейд» завжди використовують індивідуальний підхід до кожного проекту Клієнта.

Провідними спеціалістами у практиці інтелектуальної власності є Керуючий партнер –Тарас Бачинський, юристи Ярема Лазор та Наталія Василечко.

Якщо у Вас є запитання Юрист допоможе Вам


Наталія Василечко

Якщо у Вас є запитання Юрист допоможе Вам


Ірена Найда

Якщо у Вас є запитання Юрист допоможе Вам


Тарас Бачинський