Юридичні послуги для IT компаній

Юрист, що спеціалізується на ІТ-праві, має надзвичайно широку сферу діяльності. Починаючи з питань права в інформаційних технологіях, і закінчуючи правом, що стосується дистанційних продажів та IT-безпеки.

Замовити дзвінок

Хто такий юрист у сфері ІТ-права

Як правило, IT-юрист сприймається як вузькоспеціалізований фахівець, що в основному працює з законами, які стосуються програмного забезпечення та його обслуговування. Втім, на сьогоднішній день така професія активно розвивається разом з інноваційними технологіями, і вже зараз можна сказати, що мало яка IT-компанія може обійтися без послуг професійного юриста який би розбирався в корпоративному, фінансовому і податковому праві.

Які послуги юристи надають для ІТ-компанії

Спеціалісти адвокатського об’єднання “Бачинський та партнери” вже багато років надають широкий ряд різноманітних послуг, що стосуються сфери ІТ, серед яких: створення документації для вебсайтів, вирішення спорів в сфері IT, правовий захист інтелектуальної власності, структуризація та реструктуризація IT бізнесу, договори у сфері IT, захист персональних даних та інші.

Замовити дзвінок

Замовити консультацію юриста у сфері ІТ

На нашому сайті у вас є можливість замовити телефонний дзвінок та отримати консультацію професійного IT-юриста – наш спеціаліст зателефонує і дасть відповідь на всі цікаві для вас запитання, що стосуються юридичної діяльності адвокатів в IT-сфері і не тільки.

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок