Юридичні послуги для IT компаній

Юрист, що спеціалізується на ІТ-праві, має надзвичайно широку сферу діяльності. Починаючи з питань права в інформаційних технологіях, і закінчуючи правом, що стосується дистанційних продажів та IT-безпеки.

Практика вирішення спорів в сфері ІТ

З розвитком комп’ютерних технологій, розвивається галузь ІТ, саме тому, збільшується кількість ІТ спорів. Процес вирішення спорів в ІТ є досить тривалим та важким, саме тому ми допоможемо належним чином захистити ваші інтереси.

Способи захисту: судовий та досудовий

ІТ спори зазвичай вирішуються двома способами: судовим та позасудовим. Важливим етапом в процесі формування стратегії вирішення спору є обрання способу захисту своєї позиції. Юристи АО «Бачинський та партнери» готові спряти ефективному вирішенню ваших спорів, зокрема скласти усі необхідні документи та супроводжувати у переговорах чи в суді.

Досудове врегулювання спорів

Більшість суб’єктів у сфері ІТ необґрунтовано недооцінюють досудове врегулювання спорів. Саме на цій стадії особи можуть вирішити свій спір без значних фінансових витрат на судовий збір, на правову допомогу, а також без тривалого розгляду такого спору. Як показує практика, досить велика кількість ІТ спорів вирішується шляхом консенсусу на стадії досудового врегулювання спору. Ми допоможемо вирішити той або інший спір в максимально швидкі строки і на найвигідніших для вас умовах.

Судове врегулювання спорів

Коли суб’єкти не можуть дійти згоди щодо наявного ІТ спору, спір передається до суду. Судовий розгляд має свої переваги: об’єктивність розгляду, законність та відкритість, однак, також є недоліки: потребує великих часових та матеріальних витрат. Для того, щоб належним чином спланувати свою стратегію захисту прав в порядку судового врегулювання спору, слід врахувати безліч особливостей та аспектів, з чим ми можемо допомогти.

Замовити дзвінок

Приклади судових розглядів ІТ-спорів

Найпоширеніший ІТ спір – це невиконання контрагентом умов договору, причому, це може бути невиконання як зі сторони замовника (відмова оплачувати надані послуги чи виконані роботи), так і зі сторони виконавця (відмова усунути недоліки, створення програми, яка не відповідає вимогам замовника). Також, масове укладення договорів про нерозголошення впливає на вироблення судової практики, що потребує детального аналізу та професійного супроводу як на етапі створення таких договорів, так і в процесі вирішення спорів. В таких випадках важливо належним чином побудувати стратегію захисту ваших прав та інтересів, на усіх етапах вас можуть супроводжувати професійні юристи АО «Бачинський та партнери».

Судовий захист

Судовий захист характеризується судовим розглядом ІТ спору, що потребує великих часових та фінансових затрат. Для оптимального врахування різноманітних критеріїв та аспектів, потрібно належним чином побудувати стратегію свого захисту, щоб витрачені час і фінанси не були даремними. Ми можемо допомогти в захисті ваших прав та інтересів в суді.

Замовити консультацію юриста у сфері ІТ

На нашому сайті у вас є можливість замовити телефонний дзвінок та отримати консультацію професійного IT-юриста – наш спеціаліст зателефонує і дасть відповідь на всі цікаві для вас запитання, що стосуються юридичної діяльності адвокатів в IT-сфері і не тільки.

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок