Артур Богданов
ТзОВ "Друкод"
Знайти юристів у Львові, які можуть надати правові послуги в сфері ІТ- бізнесу непросто. Однак, ТОВ «Юридична компанія «ЛІГАЛЕЙД» є чи не єдиною у місті Львові, що змогла якісно та професійно надати правові послуги у сфері ІТ-права.
 
Адвокати та юристи Юридичної компанії ЛІГАЛЕЙД є професіоналами своєї справи, поставлені завдання вони виконували якісно та в найшвидші терміни. Наша компанія задоволена наданими юридичними послугами, зокрема: зрозумілими та якісними правовими консультаціями в сфері ІТ-бізнесу; отримання дозволу на працевлаштування та посвідки на проживання; написанням складних договорів для нашої компанії, що враховували різноманітні обмеження валютного законодавства та роботу з іноземними партнерами.
 
Ми з впевненістю рекомендуємо ТОВ «Юридична компанія «ЛІГАЛЕЙД» та її юристів як таких, що професійно, швидко та комплексно підходять до виконання поставлених перед ними завдань. Слід відзначити особливий підхід адвоката, кандидата юридичних наук Тараса Бачинського в ІТ сфері, який говорить на зрозумілій для нашого бізнесу мові, незалежно від складності завдання завжди націлений на результат та вирішення нестандартних юридичних ситуацій, може запропонувати інноваційні поради для ІТ-бізнесу.
 
Богданов Артур Анатолійович
тел.: +38 097-738-21-45
E-mail: arthur@drucode.com