Марчін Жепка
ТзОВ "PMR LTD."
Товариство з обмеженою відповідальністю «ПМР ЛТД», резидент Республіки Польща (є спеціалізованим підрозділом Англійської – Американської компанії PMR ) та надає маркетингові дослідження і консалтингові послуги компаніям, які зацікавлені в ринках Центральної, Південної та Східної Європи та на інших ринках, що розвиваються. Чимало клієнтів PMR входять до 500 найбільших компаній за версією Fortune.
 
Відкриваючи своє представництво в Україні, ми високо оцінили роботу Юридичної компанії «Лігалейд». Юристи цієї компанії надали повний комплекс юридичних послуг з відкриття нашої компанії в Україні, в тому числі, у сфері трудових відносин із працівниками, отримання запозичень коштів з-за кордону, бухгалтерського супроводу PMR Ukraine. Також Лігалейд надали всебічний супровід та підтримку, зокрема рекомендації інших українських компаній та контактів, які значно полегшили нам відкриття нашої компанії в Україні.
 
Ми можемо рекомендувати юристів та бухгалтерів Юридичної компанії «Лігалейд», як таких, що професійно виконують поставлені перед ними завдання та водночас сприяють тому, щоб бізнес їхніх клієнтів ефективно розвивався.
 
Марчін Жепка,
Голова Маркетингового департаменту,
тел.: +48 12 618 90 81
моб.: +48 607 076 997
E-mail: marcin.rzepka@pmr-r.com