Микола Савуляк
Клуб Ділових Людей
Тарас Бачинський з жовтня 2011 року є активним учасником ГО “Клуб Ділових Людей” і зарекомендував себе виключно із позитивної сторони.
Пан Тарас проявив себе як ділова, комунікабельна і професійна особа, вміло налагоджує контакти з предтавниками різного бізнесу та соціального статусу, має активну життєву позицію.
Учасники бізнес-клубу неодноразово отримували фахові консультації від Тараса щодо юридичних та правових питань ведення бізнесу. Також за ініціативою та керівництвом Тараса у 2013 році було проведено майстер-клас для керівників та власників бізнесу “Юридичні аспекти відкриття малого бізнесу на прикладі ресторану”, на який було зареєстровано 52 особи. Даний захід пройшов успішно і отримав схвальні відгуки від учасників, що свідчить про хороші ораторські здібності лектора та вміння працювати з аудиторією.
Тарас Бачинський на сьогодні є дійсним учасником бізнес-клубу “Клуб Ділових Людей”, має позитивну репутацію серед представників бізнесу та громадськості міста Львова та займає активну позицію в розвитку підприємництва та освіти.
Бізнес-клуб ГО “Клуб Ділових Людей” рекомендує Тараса Бачинського до співпраці.
Голова ГО “Клуб Ділових Людей”,
Микола Савуляк
E-mail: bc.club.main@gmail.com