Олег Майхер
ТОВ "Ексофт"

ІТ-компанія «Exoft» висловлює вдячність юридичній компанії «Лігалейд» за якісно надану правову допомогу щодо супроводу нашого бізнесу.

Наша компанія надає послуги у сфері програмування та інформаційних технологій, проектування баз даних, розробки  архітектури програмного, тестування та консалтингу. В процесі нашої діяльності досить часто виникають ситуації, коли ми потребуємо правової допомоги. Звернувшись до юридичної компанії «Лігалейд» ми отримали кваліфіковане роз’яснення незрозумілих для нас правових питань, а також повний комплекс послуг, необхідних для реалізації наших проектів у Львові.

Щиро вдячні за компетентний юридичний супровід від перших днів діяльності нашої компанії в Україні. Окремо хотіли б подякувати Тарасу Бачинському та  Наталії Василечко за вміння організувати команду фахівців та доступне пояснення складних правових аспектів нашої діяльності.

Особливо запам’ятався семінар щодо дотримання конфіденційності та правил спілкування з контролюючими органами, оскільки на ньому ми отримали важливі знання, які нам знадобилися у подальшій діяльності.

Дякуємо Вам за стабільну підтримку нашого бізнесу та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

 

З повагою,

Керівник «Exoft»                                                                   О.О. Майхер