Олександр Лазарчук
ТзОВ "Реміт"
Лігалейд є партнером нашої компанії, ТОВ «Реміт» (ІТ послуги), вже впродовж багатьох років. Юристи відзначились вмінням знаходити оригінальні та нестандартні рішення правових ситуацій, неодноразово допомагали нам у питаннях, пов’язаних із нашими шведськими засновниками.
 
Товариство з обмеженою відповідальністю «Реміт», що є самостійним партнером шведської компанії Remit, високо оцінює співпрацю із ТОВ «Юридична компанія «Лігалейд».
 
Працівники компанії фахово зарекомендували себе при наданні послуг зі змін до статуту, розробки ЗЕД-контрактів щодо надання програмних послуг, правової та податкової організації бізнесу (податкового консультування), отримання дозволу на працевлаштування, тимчасової посвідки для іноземного фахівця та його прописка, розробки проектів різного виду договорів (оренди, надання програмних послуг та багато інших) та юридичний супровід при переговорах і підписанні.
 
В цілому, адвокати і юристи (особливо керівник – Тарас Бачинський) заслуговують найкращих рекомендацій та за роки співпраці з нами продемонстрували надзвичайну швидкість реагування на наші запити та відповідальність при роботі.
 
Лазарчук Олександр
Директор
+38 067 776 54 78
E-mail: alexander.lazarchuk@remit.se