Олена Гурковська
ТзОВ "Антикор Пром Сервіс"
Товариство з обмеженою відповідальністю «АНТИКОР ПРОМ СЕРВІС» в особі Гурковської Олени висловлює свою вдячність юристам Юридичної компанії «Лігалейд» за плідну співпрацю, в наданні юридичних послуг щодо розробки договірної документації; супроводу купівлі частки в статутному капіталі ТзОВ «АНТИКОР ПРОМ СЕРВІС», шляхом поверненням іноземних інвестицій румунській компанії “B–TEAM CONSULT AND SERVICES SRL”; юридичних консультаціях пов’язаних із нерухомістю, оподаткуванням, оформленням авторських прав, банківськими та іншими питаннями.
 
Команда юристів Юридичної компанії «ЛІІГАЛЕЙД» професійно виконувала свою роботу, завжди ставилась із розумінням до наших побажань та враховувала їх в роботі, якщо вони не суперечили законодавству. Особливо хочу відмітити професійну роботу контактної особи, старшого партнера ЮК «Лігалейд», – Рури Василя Ігоровича.
 
Даним рекомендаційним листом надаємо найкращі відгуки для команди юристів Юридичної компанії «ЛІГАЛЕЙД» і підтверджуємо, що це надійні та професійні люди.
 
З повагою,
Гурковська Олена
+380503714454
E-mail: antikorprom@mail.ru