Роман Радейко
НУ "Львівська Політехніка"
Мені довелося неодноразово відвідував тренінги (семінари) та науково-практичні заходи на яких Тарас Володимирович Бачинський був як учасником, так і лектором. Він завжди презентував вирішення актуальних правових проблем. Під час виступів Тарас Володимирович влучно, чітко та точно визначав основні напрямки обговорюваної проблеми, коректно висловлював сумніви та заперечення та надавав шляхи її вирішення з точки зору сучасних наукових положень та досягнень юридичної практики.
 
Радий також рекомендувати Тараса Володимировича Бачинського як професійного адвоката, який має багату правозастосовну практику і користується довірою у своїх клієнтів завдяки наданню кваліфікованих юридичних послуг. Заснована і керована ним юридична компанія «LegalAid» – це сформований бренд на теренах Західної України з високою діловою репутацією і широкими спектром послуг (від юридичних консультацій до всебічного правового супроводу).
 
Крім вміння професійно діяти у практичній юридичній діяльності, Тарас Володимирович має вагомі наукові здобутки у сфері філософсько-правової науки.
 
Поєднання практичної і наукової діяльності, а також постійне прагнення до вдосконалення професійних навичок і стандартів обслуговування клієнтів дозволяє Тарасу Володимировичу успішно конкурувати на ринку правових послуг та ефективно вирішувати проблемні питання клієнтів.
 
Переконаний, що завдяки вмінням і навичкам Тараса Бачинського, як юриста та філософа права, продовжувати професійно зростати навіть у кризовий період, сприятиме благополуччю для його клієнтів та партнерів у процесі активної співпраці.
 
Рекомендую к.ю.н., адвоката Тараса Володимировича Бачинського до співпраці у сфері теоретичної та практичної юриспруденції.
 
Роман Ігорович Радейко
Асистент кафедри адміністративного та інформаційного права
Інституту права та психології
Національного університету «Львівська політехніка»