Віктор Саварин
Страхова Компанія "БрокБізнес"

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» (Шевченківське відділення м.Львів) , в особі керівника Саварина Віктора та Триндяк Христини високо цінує Юридичну компанію «Лігалейд», в особі керуючого Бачинського Тараса Володимировича як сумлінного страхового партнера.

Знайомі з Бачинським Т.В. особисто з 2008 року. За цей час зарекомендував себе як чесна, цілеспрямована, відповідальна і працьовита людина, яка завжди прагне досягати нових вершин, про це свідчить і обрана ним стратегія роботи, індивідуальний підхід до вирішення конкретних завдань і формування професійної команди.

За час знайомства Тарас завжди вирізнявся нестандартним мисленням, креативністю, прагненням до пошуку нових шляхів реалізації задуманого, з глибоким і цікавим внутрішнім світом, стійкою системою принципів і власним світосприйняттям. Безперечно, він користується авторитетом серед друзів та колег.

Ми переконані, що ЮК «ЛігалЕйд» надійний партнер, який цінує свою репутацію та команда професіоналів, яка докладає максимум зусиль для задоволення потреб кожного клієнта. Щиро зичимо постійності ділових партнерів та Божого благословення в усіх починаннях.

Висловлюємо впевненість у збереженні сформованих дружніх відносин і сподіваємося на подальшу взаємовигідну і плідну співпрацю.

Ми переконані, що наші спільні зусилля, направлені на надійний страховий та юридичний захист громадян, незважаючи на зовнішні політичні та економічні виклики, дозволять нам разом досягнути мети – значних професійних результатів, ділового та морального задоволення від щирої вдячності суспільства.

 

 

З глибокою повагою та найкращими побажаннями,
Шевченківське відділення

Страхової Компанії “БРОКБІЗНЕС”

м.Львів, вул.Шпитальна 9, (2 поверх, оф.12-14)

тел / факс: (032) 253-75-83

тел.моб:  (097) 223-88-69 Віктор Саварин

(098) 281-10-10 Христина Триндяк

http://insurance.lviv.ua