Андрій Кавчук

Андрій Кавчук
Андрій Кавчук Адвокат, партнер, керівник практики корпоративного права та комплаєнсу

Спеціалізація: корпоративне право, корпоративний compliance, договірне право, земельне право, нерухомість, будівництво та інвестиції, трудове право, комплексний юридичний супровід бізнесу, захист від перевірок, судове представництво.

Андрій має професійний досвід роботи в галузі права – більше 15 років. Експерт у сфері корпоративного права, зокрема, в таких питаннях:  реєстрація бізнесу «під ключ» (ФОП, ТОВ, ПП, фермерське господарство, кооперативи, громадські та інші неприбуткові організації), отримання дозвільних документів (ліцензії, сертифікати), супровід трудових відносин та вирішення трудових спорів, договірна робота, в тому числі зовнішньоекономічні контракти, супровід стягнення заборгованості, виконання договірних зобов’язань, досудове вирішення спорів, представництво інтересів в суді (господарський, адміністративний процес), захист бізнесу під час перевірок органів влади, юридичний аудит бізнесу (due diligence), повний юридичний супровід інвестиційних проектів, угод із нерухомим майном та земельними ділянками.

А також – корпоративний compliance: розробка внутрішніх документів комплаєнс-контролю, оцінка та управління ризиками, впровадження заходів мінімізації загроз, внутрішні розслідування, консультаційний супровід і впровадження систем безпеки бізнесу; тренінги для персоналу з питань безпеки; розробка антикорупційних програм, інших політик компанії, методична підготовка  уповноважених з антикорупційних програм.

Андрій Кавчук приєднався до АО «Бачинський та партнери» в 2017 році та протягом цього часу успішно здійснив юридичний супровід реєстрації понад 150 бізнес-проектів, займався оформленням більш ніж півсотні дозвільних документів, ліцензій, представляв інтереси понад 20 клієнтів в судах з позитивним результатом. Також реалізував два проекти державно-приватного партнерства в аграрній сфері та медицині. Уклав 5 угод купівлі об’єктів нерухомості для потреб бізнесу та активів компаній. Провів більше півсотні тренінгів, семінарів для власників та ТОП-менеджменту компаній.

Освіта

Львівський національний університет імені Івана Франка

дві вищі освіти за спеціальностями «Правознавство» та «Міжнародне право»

Професійне членство та участь
  • Член Асоціації правників України
  • Член Клубу ділових людей (Львів)
  • Член Всеукраїнської мережі доброчесності і комплаєнсу UNIC
  • Співпраця з Львівською торгово-промисловою палатою та Департаментом агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації
  • Учасник “Програми з підготовки комплаєнс – офіцерів” Професійної асоціації корпоративного управління
  • Учасник програми «Права людини в бізнес середовищі» Центру Верховенства права Українського католицького університету
  • Учасник програми Good Governance Львівської бізнес школи Українського католицького університету
  • З 2014 року надає pro bono юридичні консультації учасникам бойових дій

Ми вам
зателефонуємо