НАТАЛІЯ ЛОЙКО

НАТАЛІЯ ЛОЙКО
НАТАЛІЯ ЛОЙКО Бухгалтер
Фахівець з обліку ФОП
телефон
+38 068 559 06 31

Наталія почала працювати у команді з 2022 року та гармонійно доповнила наш колектив. Займається веденням фізичних осіб – підприємців на загальній та спрощеній системі оподаткування в різних сферах діяльності, зокрема в IT.

До її сфери відповідальності належить прийняти ФОПа в роботу та налаштувати ведення його обліку, включаючи реєстрацію фізичної особи – підприємця, підбір КВЕДів, необхідних для здійснення його діяльності, переведення на бажану ситему оподаткування,  допомога у відкритті банківських рахунків та налаштування інтернет банкінгу, допомага у реєстрації у програмах для підписання документів із замовниками та постачальниками, таких як МЕДок, Вчасно, а також перевірка правильності ведення бухобліку та сплати податків у попередні періоди.

Займається підготовкою податкової звітності фізичним особам-підприємцям, забезпечує правильний розрахунок всіх податків та контроль за своєчасністю їх оплати.

Надає консультації щодо діяльності ФОПів, допомагає з  ліквідацією ФОПа, закриття банківських рахунків та подачі ліквідаційних звітів.

 

ОСВІТА

Львівський навчально – науковий інститут Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи».

Магістр факультету фінансів та управління персоналом

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок