Олександра Петренко

Олександра Петренко
Олександра Петренко Старший юрист
Практика ІТ-права

Олександра має значний досвід у таких питаннях: реєстрація ІТ-компаній “під ключ”, реєстрація коворкінгів, підготування усієї супровідної документації, податкове структурування. Також проводить юридичний супровід бізнесу на усіх етапах його розвитку,

Здійснювала юридичний супровід діяльності компанії-нерезидента (Іспанія), юридичний супровід зовнішньоекономічної діяльності (з контрагентами з США, Великобританії, Ізраїлю, Іспанії, Німеччини, Кіпру, Швеції, Польщі та ін.), а також юридичний супровід інвестиційної діяльності з джерелами фінансування з Південної Кореї.

Підготувала та провела аналіз більше 300 договорів у сфері ІТ на розробку програмного забезпечення та надання інших послуг у сфері ІТ (як Мaster service agreements, так і про надання конкретних послуг),  угод про нерозголошення, угод про непереманювання, неконкуренцію, зовнішньоекономічних договорів, договорів цивільно-правового характеру, договорів з субпідрядниками, договорів про надання послуг з підбору контрагентів тощо, а також іншої документації у сфері ІТ.  Також працювала над договорами про передачу прав інтелектуальної власності, договорами про співпрацю, договорів публічної оферти та інші.

Олександра також здійснює юридичний супровід реєстрація авторських прав та торговельних марок (більше 30), у тому числі міжнародних торговельних марок по Мадридській системі. Серед експертиз Олександри — захист прав інтелектуальної власності, у тому числі випадках порушення з використанням мережі Інтернет. До команди приєдналася 2016 року.

Спеціалізація: ІТ-право, право інтелектуальної власності, договірне та корпоративне право, судове представництво.

Освіта

ЛНУ імені івана Франка

Юридичний факультет, магістр права

Професійне членство та участь
  • Член Асоціації правників України

Ми вам
зателефонуємо