Тарас Филипів

Робочі дні
Пн - Пт: 10:00-18:00
Сб, Вс - Выходные
специализация
  • Радник

Юрист Тарас Филипів практикує послуги юриста: надання юридичних консультацій, висновків з правових питань діяльності підприємств; претензійно-позовна робота; судове представництво; написання договорів; представництво перед державними установами, контролюючими органами; юридичний супровід емітента цінних паперів; послуги корпоративного секретаря.

Основні спеціалізації юриста Тараса Филипіва: господарське право.

Свою кар’єру юрист Тарас Филипів розпочинав як молодший юрист у ТОВ «Юридична компанія «Ейч Ді Партнерс»,  (жовтень 2008р. – лютий 2009р.) та молодший юрист ТзОВ «Компанія Дністер» (2010р. -2011р.). З 2012р. по 2013р. радник з юридичних питань та представництва в Україні польської компанії s.p.zo.o. «WRG». З листопада 2013р. по лютий 2015р. юрист ТзОВ «ЛеоТекс» (виключний дистриб’ютор Коельнер СА в Україні). До його компетенції відносився супровід діяльності іноземних підприємств; реєстрація, ліквідація та реорганізація підприємств; відчуження корпоративних прав; розробка та аналіз договорів; правовий аудит діяльності підприємства; складання та розробка договорів та інших документів між підприємствами; претензійно-позовна робота; судове представництво в господарських судах; оренда державного майна; надання юридичних консультацій та правових висновків.     .

Освіту Тарас Филипів здобув у національному університеті «Львівська політехніка», юридичному факультеті, за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юриста-спеціаліста.

Участь в громадських організаціях:

ЛОМГО СІНКІКАЙ

Знання мов:

UA, RU