Тетяна Кордіяка

Тетяна Кордіяка
Тетяна Кордіяка Адвокат
Керівник практики нерухомості
телефон
+38 096 002 01 00

Тетяна – експерт у сферах, що стосуються нерухомості, захисту прав споживачів, договірного та господарського права. Фахово здійснює юридичний супровід купівлі квартири в новобудовах, що включає в себе детальний аналіз договору, пропонованого забудовником, з виокремленням можливих ризиків та переваг; всієї дозвільної документації; відомостей про забудовника. А також супровід купівлі нерухомості на вторинному ринку –  від написання договору до повного правового аналізу стану квартири чи будинку, супровід купівлі та оренди комерційних приміщень, бізнесу (салони краси, готелі, ресторани тощо).

У сфері договірного права готує цивільні та господарські договори з урахуванням побажань клієнта та максимальним захистом його інтересів за договором. Головне правило при написанні договору – врахувати всі можливі ситуації, які можуть виникнути в ході його виконання і врегулювати порядок дій сторін.  Захист прав споживачів: подання скарг в Держпродспоживслужбу, ведення судових справ про захист прав споживачів. Господарське право: представництво інтересів клієнтів при стягненні заборгованості за договірними зобов’язаннями: на стадії досудового врегулювання спорів (написання претензій боржникам), в господарських  судах та на стадії виконавчого провадження.

Тетяна виявила ряд проблемних забудов, що дозволило клієнтам уникнути ризикованої операції купівлі на суму більше 1 млн. гривень. В АО “Бачинський та партнери” працює з 2015 року. Професійну кар’єру почала у 2013 році на посаді юрисконсульта одного з провідних підприємств Львівщини.

Спеціалізація: нерухомість, захист прав споживачів, договірне та господарське право.

Освіта

ЛНУ ім. Івана Франка

Магістр права

Професійне членство та участь
  • Четверта Школа польського та європейського права на базі ЛНУ імені І. Франка, стажування в одній з юридичних компаній Кракова
Спікер
  • Форум новобудов
  • Estate Legal Forum

Ми вам
зателефонуємо