Тетяна Кордіяка

  • 79013, Україна, м. Львів, вул. Здоров'я, 16

  • +38 096 00 20 100
Робочі дні
Пн - Пт: 10:00-18:00
Сб, Вс - Вихідні
Cпеціалізація
  • Адвокат, керівник практики нерухомості

Нерухомість, захист прав споживачів, договірне та господарське право

Тетяна Кордіяка – експерт у сферах, що стосуються  нерухомості, захисту прав споживачів, договірного та господарського права. Фахово здійснює юридичний супровід купівлі квартири в новобудовах, що включає в себе детальний аналіз договору, пропонованого забудовником, з виокремленням можливих ризиків та переваг; всієї дозвільної документації; відомостей про забудовника. А також супровід купівлі нерухомості на вторинному ринку –  від написання договору до повного правового аналізу стану квартири чи будинку. Та супровід купівлі та оренди комерційних приміщень, бізнесу (салони краси, готелі, ресторани тощо).

У сфері договірного права готує  цивільні та господарські договори з урахуванням побажань Клієнта та максимальним захистом його інтересів за договором. Головне правило при написанні договору – врахувати всі можливі ситуації, які можуть виникнути в ході його виконання і врегулювати порядок дій сторін.  Захист прав споживачів – подання скарг в Держпродспоживслужбу, ведення судових справ про захист прав споживачів. Господарське право: представництво інтересів клієнтів при стягненні заборгованості за договірними зобов’язаннями: на стадії досудового врегулювання спорів (написання претензій боржникам), в господарських  судах та на стадії виконавчого провадження.

Тетяна виявила ряд проблемних забудов, що дозволило клієнтам уникнути ризикованої операції купівлі на суму більше 1 млн. гривень.

В АО “Бачинський та партнери” працює з 2015 року. Професійну кар’єру почала у 2013 році на посаді юрисконсульта одного з провідних підприємств Львівщини.

Освіта

ЛНУ імені Івана Франка, юридичний факультет, магістр

Професійне членство та участь

Четверта Школа польського та європейського права на базі ЛНУ імені І. Франка, стажування в одній з юридичних компаній Кракова

Спікер Форуму новобудов  

Спікер Estate Legal Forum  

Спікер Академії маклера  

Провела ряд семінарів для ріелторів та покупців нерухомості