Успішне вирішення питання щодо увільнення військовослужбовця на підставі наявності у дружини інвалідності

Юристи практики військового права завершили справу стосовно звільнення військовослужбовця на підставі ст. 26 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу».

До Адвокатського Об’єднання звернувся клієнт з питанням допомоги йому увільнитися зі служби, з метою подальшого знаходження поруч з хворою дружиною – інвалідом ІІ групи.

Уточнивши деталі у клієнта було встановлено, що клієнт добровільно вступив до лав Збройних сил України та проходив службу майже з початку війни. Його дружина, після тривалої невиліковної хвороби, після проходження огляду експертами МСЕК отримала ІІ групу інвалідності та у військовослужбовця виникла необхідність та підстава на звільнення з військової служби на підставі ст. 26 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу».

 

У ході справи наші юристи:

  • Вивчили можливість допомоги у вирішенні питання клієнта та зміни в чинному Законодавстві щодо можливості увільнення та підстав увільнення;
  • Підготували пакет документів та рапорт на звільнення військовослужбовця зі служби;
  • Звернулися до нотаріуса щодо нотаріального засвідчення необхідних документів;
  • За підписом військовослужбовця направили рапорти для подачі військовослужбовцем до безпосереднього керівника підрозділу;
  • Підготували та направили нагадування на керівництво військовослужбовця щодо термінів та важливості розгляду рапорту про звільнення зі служби.

 

Керівником військовослужбовця було розглянуто рапорт та військовослужбовця в подальшому було звільнено та ознайомлено з наказом про звільнення.

ВАЖЛИВО!

У разі наявності у військового питань щодо невиплат за поранення, не виплат за бойові виходи, невиплат по заробітній платні, відпустці, оздоровленню – необхідно рапорти подавати ДО звільнення зі служби.

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок