Успішне вирішення питання щодо увільнення військовослужбовця на підставі постійного цілодобового догляду за особою

Юристи практики військового права завершили справу щодо звільнення військовослужбовця на підставі ст. 26 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу».

До Адвокатського Об’єднання звернувся клієнт з питанням допомоги йому увільнитися зі служби, з метою та на підставах необхідності постійного цілодобового догляду за своєю бабусею, на підставі наявних медичних документів та відсутності інших осіб, які можуть здійснювати догляд за особою.

В ході консультації та подальших розмов з клієнтом, встановлено, що все життя його виховувала бабуся, матеріально забезпечувала та завжди морально підтримувала. Батьків він не бачив давно, більше родичів на території України у них немає. Після введення загальної мобілізації по всій території України його були прийнято на посаду до Збройних сил України, а бабуся залишилась сама без опіки та піклування. Через погіршення здоров’я бабусі та необхідності у постійному цілодобовому догляді за бабусею, виникло питання у звільненні зі служби.

У ході справи наші юристи:

  • Вивчили можливість допомоги у вирішенні питання клієнта та зміни в чинному Законодавстві щодо можливості увільнення та підстав увільнення – догляд за особою, яка потребує постійного догляду;
  • Підготували пакет документів та рапорт на звільнення військовослужбовця зі служби;
  • Звернулися до нотаріуса щодо нотаріального засвідчення необхідних документів – вимога керівництва Збройних сил України;
  • За підписом військовослужбовця направили рапорти для подачі військовослужбовцем до безпосереднього керівника підрозділу, де він проходить службу;
  • Підготували та направили нагадування на керівництво військовослужбовця щодо термінів та важливості розгляду рапорту про звільнення зі служби.

 

Командуванням військовослужбовця було розглянуто рапорт та військовослужбовця в подальшому було звільнено та ознайомлено з наказом про звільнення.

ВАЖЛИВО!

У разі наявності у військового питань щодо невиплат за поранення, не виплат за бойові виходи, невиплат по заробітній платні, відпустці, оздоровленню – необхідно рапорти подавати ДО звільнення зі служби.

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок