Про нас

 

Історія Юридичної компанії «Лігалейд» у м. Львові , що тепер трансформована у Адвокатське об’єднання “Бачинський та партнери” (АО “БК партнерс”) бере свій відлік з 2008 року. За цей час юридична компанія зуміла надійно зарекомендувати себе на юридичному ринку України та впевнено входить до ТОП юридичних компаній Львова, що надають юридичні та адвокатські послуги.

Наша царина – це корпоративне, міграційне, податкове право, цивільне, сімейне, а також молода галузь юриспруденції, – ІТ-право.

«Робити свою справу добре, або не робити її взагалі» – незмінний девіз команди «БК партнерс» у повсякденній роботі. Наша формула успішного вирішення справи проста:

· оперативність: тому  що час – це гроші, ми завжди намагаємося не відкладати справи Клієнтів і відповідати на запити відразу;

· конфіденційність: тому що слово – срібло, а мовчання – золото. Усі працівники компанії підписують жорсткі договори про конфіденційність;

· максимум старань: тому що без зусиль і рибку не впіймаєш;

· відповідальність: до справ Клієнтів ми ставимося як до своїх власних.

Одна із основних спеціалізацій юридичної компанії – імміграційний супровід іноземців (http://migrate.com.ua/), а також іноземних студентів – http://studyukraineuniversities.com/

Інші основні юридичні спеціалізації: податкове право, нерухомість (супровід купівлі, оренди нерухомості  – http://perevirka-novobudov.com.ua/), ІТ-право та кримінально-правовий захист.

Адвокати, юристи та бухгалтери компанії володіють іноземними мовами, що дозволяє нам йти в ногу з часом та захищати інтереси не лише українських, а й іноземних клієнтів. Зокрема, Юридична компанія Лігалейд представляла інтереси інвесторів та іноземних громадян наступних юрисдикцій: Великобританія, США, Італія, Швеція, Польща, Німеччина, Румунія, Білорусія, КНР, Латвія, Королівство Марокко, Іспанія, Саудівська Аравія, Канада, Нова Зеландія тощо.