Реєстрація ФОП
Незважаючи на формальну простоту реєстрації ФОП, процедура все ж містить багато нюансів, які потрібно врахувати як при реєстрації, так і в процесі діяльності, – обрати оптимальну систему оподаткування відносно конкретної діяльності, перевірити відсутність перепон у реєстрації, підготувати алгоритм дій, документацію для подальшого безпечного функціонування бізнесу. Рекомендуємо консультуватись із професіоналами, які допоможуть вибудувати комплексний підхід та уникнути, на перший погляд непомітних, підводних каменів.
Реєстрація ТОВ
Не випадково така організаційно-правова форма як ТОВ є найбільш популярною, адже ведення бізнесу за нею має ряд переваг: легкість продажу бізнесу, обмежена відповідальність компанії (ТОВ відповідає виключно майном компанії, особисте майно власників, директора є у безпеці), можливість почати «з чистого аркушу» тощо.
При реєстрації ТОВ є безліч моментів, неврахування яких створить перешкоди у майбутній поточній діяльності. При зверненні клієнта юристи нашої компанії: 1) проаналізують заплановану діяльності на предмет ризиків, виберуть оптимальну системи оподаткування, зроблять розрахунок податкового навантаження; 2) розроблять установчі документи під потреби клієнта; 3) підготують пакет документів та здійснять супровід державної реєстрації ТОВ; 4) проконтролюють взяття ТОВ на облік у податкових органах, органах статистики.
Реєстрація АТ
Привабливість ведення великого бізнесу у формі акціонерного товариства має ряд причин – більш широкі можливості для залучення інвестицій, обмежена відповідальність акціонерів, легка зміна власника без порушення цілісності компанії тощо.
Однак процедура реєстрації АТ є значно складніша у порівнянні з іншими формами ведення бізнесу. Засновники повинні провести емісію його акцій, установчі збори та здійснити державну реєстрацію акціонерного товариства. Кожен з цих етапів має ряд особливостей та вимагає фахової компетенції. З нашою допомогою, Ви можете бути певні, що без проблем пройдете складний шлях реєстрації у найкоротший термін.
Реєстрація кооперативу
Різноманітність організаційно-правових форм юридичних осіб дає змогу забезпечити абсолютну більшість потреб населення. Добровільно об’єднатися для ведення спільної господарської та іншої діяльності з метою задоволення своїх економічних, соціальних та інших потреб фізичні та/або юридичні особи можуть у формі кооперативу, який залежно від завдань та характеру діяльності, поділяється на такі види: виробничий, споживчий, обслуговуючий.
Для нормального функціонування кооперативу у майбутньому найбільшу увагу при його створенні потрібно приділити складанню Статуту кооперативу, адже профільний закон, який регулює діяльність кооперативу, є доволі обмеженим. Команда наших юристів з радістю допоможе Вам як з розробкою Статуту, так із реєстрацією кооперативу загалом.
Реєстрація ОСББ
В Україні співвласники багатоквартирного будинку можуть самостійно здійснювати управління ним. Ця можливість реалізується шляхом створення юридичної особи – об’єднання співвласників багатоквартирного будинку. Варто зауважити, що багатоквартирним вважається житловий будинок, у якому три і більше квартири, а його співвласниками – власники квартир та нежитлових приміщень.
Створення ОСББ – це важливий крок на шляху до самостійного ефективного утримання будинком, який дозволяє самостійно розпоряджатися коштами та контролювати витрати, а також проводити заходи з енергоефективності. Реєстрація ОСББ надає співвласникам будинку більше прав і можливостей для вирішення питань, пов’язаних з утриманням будинку. Однак, весь процес є дуже багатогранним, вимагає уваги до надзвичайно великої кількості деталей.
Юристи АО “Бачинський та партнери” допоможуть Вам із створенням об’єднання, роз’яснять усі незрозумілі моменти та попіклуються про успішне створення об’єднання у Вашому будинку.