Юридичні послуги
від АО "Бачинський та партнери"

Бачинський Та Партнери - професійні адвокати у м. Львів. Якісні адвокатські та юридичні послуги, широкий спектр практик, доступна ціна.

Замовити дзвінок
Our team image

Чому
ми

Нашою перевагою є широка спеціалізація наших юристів. Основні практики надають універсальні юридичні послуги для бізнесу різного профілю з акцентом на ІТ-сфері. З нами легко знайти необхідний баланс у повсякденній роботі та оригінальних проєктах. Ми ефективно підтримуємо наших закордонних та місцевих клієнтів на кожному етапі — від створення компанії до зростання та розширення на зовнішні ринки.

Нехай це буде вивчення різних юрисдикцій, захист авторського права чи супровід інвестицій — нашим пріоритетом завжди є надання комплексних ефективних рішень.

Саме тому ми є вибором багатьох наших клієнтів. Бажаєте стати одним з них?

Дізнайся більше

З нами співпрацюють

Юридичні послуги у Львові від АО "Бачинський та партнери"

Адвокатське обʼєднання «Бачинський та партнери» - одна з найбільших юридичних компаній заходу України. Юристи нашої компанії мають значний досвід, багато успішних справ та спеціалізуються практично в усіх галузях права.

Адвокати АО «Бачинський і партнери» готові надати вам юридичні послуги в найрізноманітніших життєвих ситуаціях та проконсультувати з будь-яких правових питань. За довгі роки роботи АО «Бачинський та партнери» має багато клієнтів, які задоволені результатом юридичних послуг.

Тому якщо потрібні юридичні послуги у Львові, то сміло звертайтесь до нашого адвокатського обʼєднання.

Які юридичні послуги ми надаємо

АО «Бачинський та партнери» надає широкий спектр юридичних послуг, включаючи: послуги адвоката у Львові, юридична консультація Львів, складення документів, представництво в судах чи інших державних органах, абонентське юридичне обслуговування, міграційні послуги, допомога у вирішенні сімейних спорів, реєстрація юридичних осіб, допомога свідку, потерпілому, послуги адвоката для підозрюваного, а також багато інших послуг.

Сфери юридичних послуг з якими ми працюємо

АО «Бачинський та партнери» надає юридичні послуги у Львові і не тільки та у таких сферах:

корпоративне право - корпоративний юрист у Львові допоможе скласти або надасть аналіз договору, допоможе зареєструвати бізнес у Львові, змінити директора ТОВ, ліквідувати компанію та проконсультує з різноманітних корпоративних питань;

IT-право - юристи ІТ-права допоможуть створити та зареєструвати ІТ-компанію, за потреби стати резидентом ДІЯ СІТІ, розробити контракти із замовниками, підрядниками, проконсультують щодо захисту персональних даних та інтелектуальної власності вашої ІТ-компанії;

фінансове право - адвокат у Львові забезпечить для вас повне вивчення та аналіз справи, супровід, створення виграшної стратегії, присутність на фінансових угодах та допомога на всіх етапах переговорів;

міграційне право - міграційний адвокат у Львові надасть правову допомогу при оформленні візи в Україну, отриманні посвідки на проживання, дозволу на працевлаштування за кордоном і в Україні, громадянства чи імміграції на територію іншої держави;

житлове право - юрист у Львові проведе перевірку права власності на нерухомість, також надасть такі юридичні послуги як: вирішення майнових суперечок, розробка договорів оренди нерухомості, допомога при оформленні житла у власність;

кримінальне право - адвокат у Львові готовий представляти інтереси свідка чи потерпілого у кримінальному провадженні, забезпечити захист підозрюваного на стадії досудового розслідування та захист обвинуваченого в суді, оскаржити вирок та бути присутнім при окремих слідчих діях, таких як обшук, допит тощо;

практика інвестиційного супроводу – юрист надасть комплексні послуги інвестиційного супроводу та M&A, проведе аудит інвестиційних проектів, супровід купівлі/продажу бізнесу в Україні та всіляко підтримає інвесторів на всіх етапах діяльності;

податкове право – юристи у Львові допоможуть з оптимізацією оподаткування різних видів бізнесу, можуть надати податкові консультації, захист та представництво в питаннях оподаткування;

представництво в суді – адвокати у Львові представляють клієнтів у судах України всіх інстанцій. Супроводжують судовий спір на всіх етапах, а також займаються досудовим врегулюванням спорів;

консультації з питань публічних закупівель – представляємо інтереси замовників перед контролюючими органами, складаємо проекти договорів, розроблюємо тендерну документацію та надаємо інші послуги.

Як замовити юридичні послуги

Щоб замовити послуги адвоката у Львові чи консультацію юриста, вам всього лиш потрібно залишити заявку на нашому сайті і ми вам перетелефонуємо для уточнення всіх деталей.

Ви також зможете замовити юридичні послуги, натиснувши на кнопку «Замовити дзвінок» на сайті юридичної компанії.

Переваги співпраці з юридичною компанією "Бачинський та партнери"

Якщо ви шукаєте надійну юридичну компанію, АО "Бачинський та партнери" може стати вашим незамінним партнером. Ось деякі з переваг, які ви отримаєте, працюючи з нашою компанією:

Досвід: юристи нашої компанії мають багаторічний досвід у різних сферах права, тому ми можемо надати якісні юридичні послуги.

Комплексний підхід: ми розуміємо, що кожна ситуація та кожен клієнт унікальний, тому наші адвокати мають індивідуальний та комплексний підхід до кожного клієнта. Ми зосереджені на вирішенні вашої проблеми та досягненні вашої мети.

Широкий спектр послуг: ми пропонуємо широкий спектр юридичних послуг, що охоплюють всі аспекти життя від юридичного супроводу бізнесу до кримінально-правового захисту.

Зручність: ви самі обираєте формат надання юридичних послуг: онлайн, по телефону, чи прийшовши до нас у затишний офіс.

Адвокатське об`єднання "Бачинський та партнери" - надійні юридичні послуги

Наша юридична компанія пропонує надійні та професійні юридичні послуги для наших клієнтів. Ми маємо розгалужену мережу експертів (юристів) у різних галузях права, що дозволяє нам забезпечувати високу якість юридичної допомоги та забезпечувати успішні результати для наших клієнтів.

Ми розуміємо, що правові питання можуть бути складними та заплутаними, тому ми забезпечуємо повну прозорість у нашій роботі та дбаємо, щоб наші клієнти розуміли кожен етап процесу надання юридичних послуг. Ми завжди готові відповісти на будь-які запитання та надати чітке та зрозуміле пояснення з будь-якого питання.

Гарантії від нашої юридичної фірми

Наша юридична фірма пропонує певні гарантії щодо юридичних послуг. Адвокатське обʼєднання гарантує клієнтам високу якість юридичної допомоги та повну конфіденційність у всіх питаннях. Ми поважаємо приватність наших клієнтів та дбаємо про те, щоб інформація про їх правові питання не потрапляла у сторонні руки. Наші клієнти можуть бути впевнені, що будь-яка інформація, яку вони нам надають, залишиться конфіденційною.

Юридична консультація від досвідчених фахівців

Досвідчені юристи можуть допомогти вам зрозуміти складні та незрозумілі правові питання, визначити ваші права та обов`язки, і дати конкретні поради щодо подальших дій.

Звернення до досвідчених юристів АО «Бачинський та партнери» для отримання консультації може допомогти вам уникнути непотрібних ризиків та проблем в майбутньому.

Адвокат у Львові - як найняти

Щоб найняти надійного адвоката у Львові вам потрібно звернутись до нашого адвокатського обʼєднання. Менеджер відповість на всі ваші запитання щодо адвокатських послуг та скерує до кваліфікованого адвоката залежно від ваших конкретних потреб.

Послуги адвоката

Наші адвокати надають різноманітні юридичні послуги, які повʼязані з представництвом клієнтів у судах всіх інстанцій у цивільних, сімейних, адміністративних, господарських, кримінальних справах.

Як отримати консультацію адвоката

Щоб отримати консультацію адвоката, залишіть запит на нашому сайті, у якому поясніть суть вашого запитання та очікуйте дзвінка від нашого менеджера.

Юрист у Львові - особливості послуг

Однією з особливостей наших юристів є глибоке розуміння суті клієнтських потреб і відповідний вибір стратегії, що найкраще підходить для вирішення їхньої проблеми. Ми завжди готові надати консультації та рекомендації з будь-яких юридичних питань.

Послуги юриста

Наша юридична компанія готова надати вам професійні послуги юриста з різних галузей права. Ми забезпечуємо нашим клієнтам повний спектр юридичних послуг, включаючи консультації, розробку договорів та інших документів, судове представництво та інші.

Консультація юриста

Наші юристи у Львові готові проконсультувати вас з таких питань: мобілізація, військова служба, митне право, кримінальне право, ІТ-право, розлучення, міграція, кредити, нерухомість, корпоративні відносини, спадщина тощо.

Ціни на юридичні послуги від юридичної компанії "Бачинський та партнери"

Цінова політика нашої юридичної фірми є дуже гнучкою і формується персонально для кожного клієнта. Ціна повністю відповідає високій якості обслуговування, а також передбачає індивідуальний підхід до кожного клієнта, з залученням всіх необхідних спеціалістів компанії.

Замовити дзвінок