Як не стати боржником? Винен гроші

Адвокати Адвокатського об’єднання «Бачинський та партнери» надають правову допомога особам-боржникам, які стали «заручниками» кредитних зобов’язань, яким важко впоратися зі своїми кредитами та боргами. Правнича допомога може бути цінним ресурсом для боржників, які стикаються з судовими спорами з банками, намагаються оскаржити судові рішення або потребують захисту від неправомірних дій колекторів.

Що ми пропонуємо?

Однією з основних послуг, яку пропонують Адвокати Адвокатського об’єднання «Бачинський та партнери», є вирішення досудових та судових спорів з мікрофінансовими організаціями, банками та колекторами щодо кредитних зобов’язань. Це включає представництво боржників у взаємодії з колекторами, МФО у справах про захист від кредитів та боргів. Адвокат допомогає клієнту орієнтуватися в складній правовій системі кредитних зобов’язань та забезпечує захист прав особи.

Ще одна важлива послуга, яку надає адвокат  Адвокатського об’єднання «Бачинський та партнери» – це оскарження та скасування заочних рішень суду про стягнення кредитної заборгованості чи звернення стягнення на предмет іпотеки. Боржники, які зазнали протиправних дій з боку банків чи інших кредиторів, колекторів можуть звернутися за правовою допомогою до наших адвокатів для оскарження судових рішень та захисту своїх активів.

Адвокати  Адвокатського об’єднання «Бачинський та партнери» можуть запропонувати правовий захист позичальника від неправомірних дій колекторів. Це включає переговори з колекторами від імені боржника та захист їх від переслідувань і залякувань. Боржники, яким важко впоратися зі своїми боргами, можуть отримати важливу, необхідну юридичну підтримку, та не залишитись один на один зі своїми проблемами.

Як допомагаємо?

Алгоритм адвоката:

  • надати клієнту повну вичерпну правову допомогу та вирішити його питання в правовому полі.
  • встановити законність/незаконність укладених договорів угод між особою та банком/МФО, перевірити юридичну силу, дійсність, справжність документів, які передували угоді, були додані до угоди;
  • скасувати/ відновити права власності на рухоме майно, нерухоме майно, яке було відчужене у власника шахрайським шляхом;
  • притягнути до відповідальності осіб, які вирішили на вас «нагрітися»;

До кого звернутись за допомогою

Адвокати Адвокатського об’єднання «Бачинський та партнери» проводять консультацію з клієнтом, вивчає документи та ситуацію клієнта, після чого адвокат пояснює клієнту ймовірні шляхи вирішення проблеми.

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок