Кабмін затвердив нові бланки посвідок на проживання для іноземців

Кабмін своїми постановами № 321 та № 322 від 25.04.2018 року затвердив нові бланки посвідок на тимчасове та постійне місце проживання в Україні. Вже з 1 червня 2018 року іноземцям будуть видаватися посвідки у формі пластикової картки з безконтактним електронним носієм, який міститиме біометричні дані особи (відцифроване обличчя, підпис та відбитки пальців рук). Згідно згаданих постанов, для ідентифікації особи міграційній службі надається право отримувати всю необхідну інформацію про особу з існуючих державних та єдиних реєстрів.

Іноземцям слід мати на увазі, що за посвідкою вони можуть звернутися до відповідних територіальних підрозділів міграційної служби в межах дозволеного строку перебування на території України, але не пізніше як за 15 днів до закінчення встановленого строку. Те саме правило застосовується і до продовження строку дії посвідки.

Тепер посвідка на постійне проживання видаватиметься на визначений строк – 10 років. Замість 7 і 10 робочих днів, як постійна, так і тимчасова посвідки оформлятимуться протягом 15 робочих днів з моменту подання документів до міграційної служби.

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок