Бухгалтерський аутсорсинг фінансових компаній

ПОДАТКОВИЙ І ФІНАНСОВИЙ АУТСОРСИНГ ФІРМИ – ЩО ЦЕ?

Кожна існуюча над ринком маленька фірма чи велика трансатлантична компанія зацікавлена, насамперед, у отриманні фінансового прибутку від своєї діяльності. Рентабельність будь-якого підприємства безпосередньо залежить від того, наскільки правильно організовані всі внутрішні процеси та налагоджено зовнішні контакти з контрагентами. Не всім організаціям вдається самостійно контролювати всі необхідні для успішного ведення бізнесу процеси, оскільки це потребує значних фінансових витрат, і навіть зусиль і часу.

У такій ситуації на допомогу приходить цікаве та ефективне сучасне нововведення у сфері комерційної діяльності під назвою аутсорсинг – це бухгалтерська послуга для організацій різних сфер діяльності, яка передбачає делегування частини своїх зобов’язань на партнера з вузькою спеціалізацією. Аутсорсингова бухгалтерія сьогодні особливо популярна в Україні серед представників малого та середнього бізнесу, оскільки далеко не кожен ФОП, може дозволити собі мати у штаті постійного бухгалтера для ведення необхідної звітності, закриття податкових періодів та інших операцій.

БУХГАЛТЕРСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ, АУТСОРСИНГ ТА ІНШІ ФІНАНСОВІ ПОСЛУГИ У КИЄВІ — НАДІЙНО І БЕЗПЕЧНО

Поняття “аутсорсинг” з’явилося у бізнес-сфері відносно недавно, але насправді суть подібних партнерських відносин використовувалася досить давно, але без окремої понятійної бази. Перший та найяскравіший приклад — аутсорсинг бухгалтерії та інших бізнес-процесів організації, який запровадив геніальний Г. Форд. Використовуючи цей метод делегування частини процесів, можливе перенаправлення частини зобов’язань не тільки фінансових, а й багатьох інших важливих операцій. На сьогодні виділяють такі види аутсорсингу:

  • виробничий;
  • бізнес-процесів;
  • ІТ.

Юридичний, бухгалтерський аутсорсинг – це фінансова послуга, яка користується великою популярністю у Києві, Львові та інших містах країни. Співробітництво великим та малим комерційним підприємствам пропонує багато бухгалтерських компаній Києва, але серед них важливо обрати надійного партнера з грамотними досвідченими спеціалістами у своїй сфері. Надання бухгалтерських послуг у Києві – одна з пріоритетних сфер діяльності “Адвокатського об’єднання Бачинський та партнери”. Ми пропонуємо якісний сервіс, індивідуальний підхід до кожного клієнта та надійну довгострокову співпрацю.

ЧИ ВАРТО ПІДПИСУВАТИ ДОГОВІР БУХГАЛТЕРСЬКОГО АУТСОРСИНГУ?

Україна ще не увійшла до переліку країн, підприємці та державні промислові компанії яких на постійній основі користуються цією опцією. Певною мірою це зумовлено особливостями розвитку внутрішньої економічної ситуації. Але важливу роль відіграє і той факт, що на даному етапі розвитку не всі аутсорсингові процеси доведені до ідеалу та юридично обґрунтовані, оскільки цей напрямок дуже молодий. Бухгалтерський облік факторингових операцій в Україні потребує досконалих знань особливостей внутрішнього ринку, законодавчої бази, міжнародного права за умови співпраці з іноземними партнерами чи спільного міжнародного засновництва. Тільки в цьому випадку можна оптимізувати оподаткування із зробити фірму справді прибутковою.

Фінансова організація при аутсорсингу не змінюється за виключенням того факту, що компанії не доводиться утримувати в штаті окрему структуру. Це дозволяє суттєво знизити фінансові витрати та повністю сконцентрувати доступні ресурси на пріоритетній сфері діяльності. Відповідно, підвищується рівень продуктивності та рентабельності в цілому. “Адвокатське об’єднання Бачинський та партнери” – надійний соратник у боротьбі за підвищення прибутку. Ми гарантуємо правильне ведення всієї звітної документації та гарантуємо клієнтам збереження конфіденційності. На сайті legalaid.ua можна отримати онлайн-консультацію фахівця з усіх питань.

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок