Реєстрація E-residency в Естонії

Консультації з e-Residency

e-Residency – це електронне резиденство, яке дає змогу не лише дистанційного створення юридичної особи громадянином будь-якої країни, але й дистанційне ведення бізнесу виключно через мережу Інтернет з будь-якої точки світу. Водночас, e-Residency хоч і є доступним майже для будь-якої особи, процес набуття такого статусу потребує чіткості та в певних моментах творчості (опис бізнес-цілей та впливу такого бізнесу на економіку певної країни). Ми можемо надати вам консультацію щодо e-Residency.

Естонія для IT

Естонія є провідною країною, яка залучає все більше ІТ компаній. Однієї із переваг Естонії є саме оподаткування – 0% оподаткування на реінвестований прибуток, що дає змогу залучати отриманий прибуток компанією знову і знову, при цьому, не втрачаючи ні копійки. Естонія є країною можливостей у сфері ІТ, однак, для того, щоб до кінця зрозуміти усі особливості країни та перспективи розвитку ІТ компанії в Естонії, радимо звернутись до нас за консультацією.

Реєстрація E-residency в Естонії

Естонія була першою країною, яка заявила про можливість отримання e-Residency. Важливо те, що цей статус не надає особі податкового резиденства, а дає змогу лише дистанційного створення юридичної особи, дистанційного ведення бізнесу та підписання документів, а також можливість дистанційного отримання інших послуг в цій країні. Ми надаємо весь спектр послуг, пов’язаний з реєстрацією E-residency в Естонії.

Процес подання заявки на е-резидентство

Процес отримання E-residency включає декілька етапів: формування безпосередньо заявки із чітким описом бізнес-цілей та впливу такого бізнесу на економіку певної країни; сплата державного мита; отримання digi-ID E-resident. На перший погляд процедура здається досить легкою, однак і тут є безліч особливостей, з якими ми вам допоможемо розібратись.

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок