Захист підозрюваного в кримінальних справах

Захист підозрюваного в ході досудового розслідування

Кожен підозрюваний має право на захист. Досудове розслідування є одним з перших етапів кримінального провадження, під час якого правоохоронні органи збирають докази, щоб встановити обставини злочину та особу підозрюваного. Захист прав підозрюваного на цьому етапі є критичним, оскільки від нього залежить подальший хід справи. Адвокат підозрюваного забезпечить, щоб досудове розслідування здійснювалось з дотриманням процесуальних норм закону. Захист підозрюваного також полягає в розробці стратегії захисту підозрюваного, участі адвоката в певних слідчих (розшукових) діях та збиранні адвокатом доказів на користь підозрюваного.

Захист обвинуваченого в ході судового провадження у першій інстанції

Коли обвинувальний акт передається до суду першої інстанції, розпочинається його розгляд безпосередньо судом. Захист обвинуваченого на цій стадії кримінального провадження є неймовірно важливим, адже саме на цій стадії суд вирішує чи є обвинувачений винним та призначатиме покарання. Захист обвинуваченого полягає в спростуванні обвинувачення та доказів прокурора, дослідженні доказів сторони захисту.

Захист підозрюваного, обвинуваченого в суді апеляційної інстанції

Звернутись з апеляційною скаргою на вирок може як прокурор чи потерпілий, так і засуджений, якщо не погоджується із вироком. За наявності підстав, адвокат підготує апеляційну скаргу на вирок та буде здійснювати захист обвинуваченого, підозрюваного в судових засіданнях суду апеляційної інстанції.

Захист підозрюваного, обвинуваченого, засудженого в суді касаційної інстанції

Іноді для досягнення справедливості в кримінальному провадженні, потрібно дійти до останньої судової інстанції. Суд касаційної інстанції розглядає питання щодо правильності застосування закону під час розгляду справи на попередніх стадіях. За необхідності адвокат здійснюватиме ваш захист на стадії касаційного оскарження.

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок