Юридичний супровід ІТ стартапів: Як потрапити на Кікстартер?

Це питання, напевно, ставили собі багато амбіційних і креативних людей, які мають нову ідею та хочуть перетворити її в прибутковий бізнес, а тому шукають інвесторів та спосіб заявити про свій продукт на весь світ. Саме так починали, наприклад, творці Petcube, Iblazr та Hromadske.tv.

Проте бажаючі першим ділом стикаються з вимогою Кікстартеру, що подавати заявки  можуть резиденти лише 16 країн світу (США, Велика Британія, Канада, Австралія, Нова Зеландія, Нідерланди, Ірландія, Данія, Норвегія, Швеція, Німеччина, Франція, Іспанія, Італія, Австрія, Швейцарія, Бельгія та Люксембург), серед яких України немає. Правила передбачають, що особа має бути повнолітньою, резидентом однієї з перелічених країн (притому це може бути як фізична, так і юридична особа), мати в цій країні ID-номер, адресу та рахунок в банку.

Тому законним вирішенням ситуації для громадянина України є подання заявки не від особистого імені, а від імені компанії, створеної ним у одній з 16 «привілейованих» країн. ЮК «Лігалейд» має налагоджені контакти з американськими партнерами – фаховими юристами, які мають досвід інкорпорації компанії у США з засновниками-іноземцями та знають усі нюанси виходу на Кікстартер. Двосторонній юридичний супровід вбереже Вас від можливих труднощів та «підводних каменів».

З питань юридичного супроводу стартапів та ІТ-бізнесу, телефонуйте 096 002 01 00.

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок