Корпоративний юрист

Практика корпоративного та ІТ-права спеціалізується на комплексному юридичному обслуговуванні та підтримки бізнесу. Ми надаємо послуги юридичного супроводу на будь-якій стадії діяльності бізнесу, податкового планування, в трудових відносинах і ліцензування, а також у відносинах з постачальниками, підрядниками та клієнтами.

Замовити дзвінок

Ми зможемо підібрати для вас оптимальну організаційно-правову форму, оптимізувати структуру, визначити найбільш вдалу систему оподаткування.

Забезпечимо оперативне і якісне вирішення різних питань бізнесу у відносинах з контрагентами або державними органами. А в разі виникнення внутрішніх суперечок, ми заздалегідь підготуємо для вас корпоративний договір, який допоможе вирішити будь-які ситуації.

Допоможемо правильно організувати дотримання трудового законодавства на підприємстві. При здійсненні діяльності, на яку потрібна ліцензія, ми забезпечимо повний супровід – від розробки документів до її отримання.

Надаємо супровід для ІТ бізнесу на будь-яких етапах: організація компанії з нуля, подальше структурування і реструктуризація як в Україні, так і за кордоном. Ми зможемо порадити, як правильно зробити податкове планування та оптимізувати податки. Знаємо (або майже все) про інтелектуальне право і торгові марки, захист особистих даних (GDPR) і ліцензії. А договори займають особливе місце в нашій практиці від NDA до SaaS, від розробки ПО до ліцензійного.

Пропонуємо супутні послуги, актуальні для ІТ. Наші міграційні юристи супроводжують працевлаштування іноземних колег в Україні, а департамент нерухомості знайде правильне рішення для оренди офісу.

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок