ІТ-право

Юридичні послуги у сфері розроблення програмних послуг та WEB, незважаючи на скупе законодавче регулювання в Україні, надавалися БК Партнерс більше 8 років на ІТ-ринку Львова.
Станом на сьогодні ми обслуговуємо більше 20 ІТ-компаній та щомісяця до нас звертається 2-3 нових компанії. Частину з них Ви можете побачити в розділі Відгуки.

Така робота дозволила набути ексклюзивного досвіду у галузі юридичного супроводу ІТ-технологій у Львові: розібратися із специфікою організації ІТ-бізнесу від початку (з нуля), врахувати особливості оподаткування, а також забезпечення юридичного захисту при наймі на роботу працівників, укладенні договорів з ними. Також слід пам’ятати про необхідність захисту інтелектуальних прав. Тому юридична практика ІТ-право тісно пов’язана (у багато чому повторює) юридичні послуги практики Інтелектуальна власність.

Оскільки дуже часто програмний бізнес пов’язаний із іноземним капіталом, то наші Клієнти також замовляють послуги реєстрації іноземних інвестицій, отримання дозволів на працевлаштування та інші міграційні послуги.

Окремо стоїть питання організації он-лайн бізнесу, що безумовно буде розвиватися і потребує юридичного врегулювання.

Провідними спеціалістами у практиці ІТ-права є: керуючий партнер та ІТ-адвокатТарас Бачинський, старший юрист Наталія Василечко та ІТ-юрист Олександра Петренко.

Юридичні послуги у сфері ІТ

Ось орієнтовний перелік юридичних послуг, що надаються компанією та ряд публікації у сфері ІТ-права:

 

Якщо у Вас є запитання Юрист допоможе Вам


Олександра Петренко

Якщо у Вас є запитання Юрист допоможе Вам


Наталія Маркевич

Якщо у Вас є запитання Юрист допоможе Вам


Наталія Василечко

Якщо у Вас є запитання Юрист допоможе Вам


Тарас Бачинський