Кримінальне право та захист бізнесу

Практика кримінального права та захисту нашої компанії здійснює захист та представництво фізичних та юридичних осіб у кримінальних провадженнях. Таке представництво та захист здійснюється щодо різної категорії складності на всіх стадіях кримінального процесу. До прикладу: досудове розслідування, судовий розгляд, апеляційний та касаційний розгляд, обшук, арешт майна, ЄСПЛ, відшкодування матеріальної та моральної шкоди, допит та ін. слідчі дії.

Нашою перевагою  є наявність кваліфікованої команди адвокатів. Всі вони є експертами з питань кримінального права та процесу із значним досвідом роботи в правоохоронних органах. Адвокати є членами комітету кримінального права та процесу НААУ.

Адвокатами практики забезпечено успішний захист та представництво клієнтів із різними процесуальними статусами у резонансних кримінальних провадженнях.
Одним із ключових напрямків практики кримінального права та захисту є  захист та представництво у кримінальних провадженнях у сфері господарської та службової діяльності  «White-Collar Crime» та корупції.

Ми вам
зателефонуємо
Замовити дзвінок