Адвокат по кримінальним справам

Практика кримінального права та захисту нашої компанії здійснює захист та представництво фізичних та юридичних осіб у кримінальних провадженнях. Таке представництво та захист здійснюється щодо різної категорії складності на всіх стадіях кримінального процесу. До прикладу: досудове розслідування, судовий розгляд, апеляційний та касаційний розгляд, обшук, арешт майна, ЄСПЛ, відшкодування матеріальної та моральної шкоди, допит та ін. слідчі дії.

Замовити дзвінок

 

Послуги кримінального адвоката

Адвокат по кримінальним справам має можливість вступити в процес на будь-якому його етапі. Однак, виправити помилки допущені до початку справи, зазвичай буває куди важче, аніж запобігти їм. Тому майбутньому клієнту важливо пам’ятати:

  • не варто підписувати ніяких документів до того моменту, коли приїде ваш законний захисник;
  • не давайте ніяких свідчень до прибуття адвоката.

Наш адвокат по кримінальним справам у Львові надає такий спектр послуг як:

  • захист підозрюваного в процесі досудового розслідування;
  • захист обвинуваченого в процесі кримінальної справи суді першої інстанції;
  • захист клієнта в апеляційному суді;
  • захист інтересів клієнта в Верховному Суді України;
  • захист прав та інтересів свідка в ході кримінального провадження;
  • представництво потерпілого в процесі кримінального провадження;
  • захист прав та інтересів під час відбування покарання;
  • складання заяви та її подання до ЄСПЛ. 

Замовити дзвінок

Допомога адвоката по кримінальним справам у Львові

Одразу після того, як ви укладаєте договір з адвокатом по кримінальним справам – наш спеціаліст буде повністю юридично супроводжувати вас на протязі усього часу, що займе дане провадження. Супровід стосується в тому числі і допитів, очних ставок та зустрічей зі свідками. Також адвокат буде стежити за дотриманням всіх прав свого клієнта і виконувати всі необхідні дії, для того щоб домогтися справедливого рішення в кримінальному провадженні. 

Замовити дзвінок

 

Чим може допомогти адвокат по кримінальним справам

Кримінальний процес є одним з найскладніших в юридичній практиці, адже вимагає абсолютно аргументованої лінії захисту, тому кримінальний адвокат зазвичай прикладає чи не найбільше сил для позитивного рішення щодо свого клієнта.

Головне завдання нашого фахівця – довести невинуватість підзахисного, а також почути виправдувальний вирок для свого підзахисного. Також адвокат по кримінальним справам може домогтися: умовно-дострокового звільнення, скорочення терміну покарання за скоєний злочин, скасування запобіжного захисту або його зміни, зміни статусу учасника кримінального провадження, оскаржити накладений арешт на майно клієнта та інші.

Нашою перевагою  є наявність кваліфікованої команди адвокатів. Всі вони є експертами з питань кримінального права та процесу із значним досвідом роботи в правоохоронних органах. Адвокати є членами комітету кримінального права та процесу НААУ.

Адвокатами практики забезпечено успішний захист та представництво клієнтів із різними процесуальними статусами у резонансних кримінальних провадженнях.
Одним із ключових напрямків практики кримінального права та захисту є  захист та представництво у кримінальних провадженнях у сфері господарської та службової діяльності  «White-Collar Crime» та корупції.

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок