Міграційний юрист Львів | Міграційний адвокат у Львові

Наша практика міграційного права має понад 8 років успішного досвіду роботи з іноземними клієнтами, починаючи від отримання візи в Україну і закінчуючи отриманням дозволу на імміграцію чи набуттям українського громадянства. Наші юристи забезпечують повний супровід клієнтів на всіх етапах: від підготовки необхідних документів до їх подання у відповідні органи та установи.

Замовити дзвінок

Замовити послуги еміграційного адвоката у Львові

Спеціалісти нашої компанії готові надати вам таку професійну адвокатську допомогу в питаннях міграційного права:

провести юридичну консультацію в питаннях міграційного права та процедури оскарження рішення державної міграційної служби та прикордонної служби;

  • ознайомляться з матеріалами та проведуть глибокий аналіз справи;
  • підготують адвокатські запити до органів влади;
  • представлятимуть інтереси клієнта в судовому засіданні.

Замовити дзвінок

Підхід наших юристів до роботи у суперечках з міграційною службою

Наші міграційні юристи вже багато років працюють в сфері міграційного права, тому володіють великим досвідом суперечок з міграційною службою та знають всі можливі нюанси, що можуть скластися в певній ситуації. 

Також адвокати нашої компанії повністю вивчають майбутню справу. Для наших спеціалістів не існує шаблонів, адже наші фахівці застосовують індивідуальний підхід до кожної справи.

Саме сукупність багатьох факторів дозволяє адвокатському об’єднанню “Бачиниський та партнери” знаходитись серед найкращих в питаннях міграційного права.

Замовити дзвінок

Чому варто скористатися допомогою нашого міграційного адвоката у Львові?

Досвідчені міграційні адвокати Львова забезпечують ефективну роботу нашої компанії та докладають максимум зусиль для того, щоб клієнт покинув офіс нашої компанії з хорошим настроєм. Переважна більшість справ за які беруться наші спеціалісти – неодмінно завершуються позитивним результатом.

Кожна міграційна послуга має свої «підводні камені». Відтак, дуже важливо заручитися підтримкою юриста з міграційних питань, який вкаже на всі ризики і допоможе уникнути помилок.

Нашими клієнтами є іноземці з понад 50 країн світу, значна частина яких вже довгий час проживає в Україні, а деякі навіть набули українське громадянство.

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок