Міграційний юрист

Війна чітко розділила наше життя “До” та “Після”, проте це не мішає нам кожного дня розвиватися, ставати краще та досліджувати цей світ.

Зараз, коли Україна впевнено рухається шляхом євроінтеграції тільки вперед, нам як ніколи потрібно зближувати наші відносини з іноземними країнами, в чому дуже допомагає міграційне право.

Замовити дзвінок

КОЛИ ПОТРІБНІ ПОСЛУГИ МІГРАЦІЙНОГО ЮРИСТА?

Як відомо, кожен іноземець з моменту в’їзду на територію України відразу ж підпадає під дію українського міграційного законодавства.

Практика міграційного права в АО “Бачинський а партнери” має понад 8 років успішного досвіду роботи з іноземними клієнтами, починаючи від отримання візи в Україну і закінчуючи отриманням дозволу на імміграцію чи набуттям українського громадянства.

Наші юристи забезпечують повний супровід клієнтів на всіх етапах: від підготовки необхідних документів до їх подання у відповідні органи та установи.

Міграційні юристи чітко дотримуємось усіх задач та дедлайнів. Мають теоретичні та практичні знання у підготовці необхідного документів, який завжди попередньо узгоджують з ДМС.

Консультація юриста

Якщо ж Ваш випадок складний та нестандартний, ми наперед попереджаємо про всі деталі та нюанси.

Нашими клієнтами є іноземці з понад 50 країн світу, значна частина яких вже довгий час проживає в Україні, а деякі навіть набули українське громадянство.

Замовити дзвінок

ПОСЛУГИ, ЩО НАДАЄ НАШ МІГРАЦІЙНИЙ ЮРИСТ  У ЛЬВОВІ

Найпоширеніші ситуації, за яких іноземцям або українцям  варто звернутися до юриста з міграційних питань:

 • Архівна робота, для пошуку родинних звʼязків з Україною;
 • Отримання візи будь якого типу в Україну;
 • Отримання посвідки на тимчасове проживання в Україні;
 • отримання дозволу на імміграцію та в майбутньому посвідки на постійне проживання в Україні;
 • Оскарження або зняття заборони в’їзду в Україну для іноземця;
 • Працевлаштування іноземців в Україні;
 • Набуття (або прийняття) громадянства України;
 • Отримання статусу Закордонного українця;
 • Виїзд на постійне місце проживання за кордон для українців;
 • Тимчасовий захист для українців;
 • Юридичний супровід при складанні адміністративного протоколу за порушення міграційного законодавства;
 • Реєстрація місця проживання іноземця в україні.

Замовити дзвінок

ПЕРЕВАГИ КОНСУЛЬТАЦІЇ У НАШОМУ АДВОКАТСЬКОМУ ОБ’ЄДНАННІ

Міграційні юристи АО “Бачинський та партнери”  вже багато років працюють в сфері міграційного права, тому мають великий досвід у вирішення суперечок з міграційною службою та знають всі можливі нюанси, що можуть скластися в певній ситуації.

Також адвокати нашої компанії комплексно підходять до вирішення саме вашої проблеми, тому можете бути впевнені в хорошому результаті! .

Сукупність багатьох професійних факторів та особливий підхід до кожного клієнта дозволяє адвокатському об’єднанню “Бачинський та партнери” вже понад 8 займати першість серед міграційних юристів.

Кожна міграційна послуга має свої «підводні камені», тож дуже важливо заручитися підтримкою юриста з міграційних питань, який вкаже на всі ризики і допоможе уникнути помилок в майбутньому.

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок