Судовий супровід

«Respondere, cavere, agere»  –

 (Лат.: давати відповіді, оформляти документи, виступати у суді)

Ще з часів древньої Римської імперії, судовий супровід – одна з трьох основних форм діяльності юриста.

Захист інтересів клієнта у судових та арбітражних установах з метою ефективного забезпечення здійснення та відновлення порушених прав є одним з найважливіших напрямків діяльності нашої компанії.

Напевно кожен волів би не стикатися з судовим процесом і тяганиною як і в особистих питаннях, так і в процесі ведення бізнесу, тому першочерговими завданнями юристів «Лігалейд» є превентивні заходи щодо недопущення виникнення судових спорів з тих чи інших юридичних питань. Однак, певні ситуації вимагають здійснення захисту своїх прав тільки у судовому порядку.

Великий досвід ведення справ у загальних, адміністративних та господарських судах усіх ланок, злагоджена командна робота дозволяє ефективно, якісно та відповідально надавати послуги щодо представництва інтересів у цивільних, сімейних, спадкових, земельних, господарських, податкових, адміністративних спорах.

Юрист (адвокат) у судовому процесі

Спеціалісти «Лігалейд» надають весь спектр юридичних послуг щодо судового супроводу: від написання позовних заяв та заперечень до виконання судових рішень. Попередньо детально вивчивши ситуацію, ми можемо вступити у справу на будь-якій стадії судового процесу.

Провідними спеціалістами у практиці судового супроводу є: керуючий партнер – Тарас Бачинський, старші юристи Наталія Василечко та Ярема Лазор.

Перелік юридичних послуг у судовому супроводі(захисті):

 

·         досудове врегулювання спорів

·   підготовка позовних заяв, заперечень, апеляційних та касаційних скарг, усіх процесуальних документів

·         представництво інтересів у судах

·         укладення мирової угоди

·         апеляційне оскарження

·         касаційне оскарження

·         перегляд справ за нововиявленими обставинами

·         виконання рішень судів

 

Cудовий супровід справ

Варто також зазначити, що абсолютна більшість виграних судових справ нашими юристами, дає змогу впевнено заявити про високу ефективність та надійність Юридичної компанії «Лігалейд» у здійснені судового представництва у Львові та на території України.