Адміністрування діяльності КУА

ФОНД УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ – ЩО ЦЕ?

Ринок цінних паперів — одна з основних складових міжнародного фінансового ринку. Цінні папери у даному випадку виступають інструментом для легального отримання прибутку від інвестування. Цей сегмент фінансового ринку відрізняється малою стабільністю, оскільки постійно перебуває у розвитку під впливом багатьох зовнішніх чинників. Але при цьому за умови грамотного інвестування рівень прибутку може бути дуже високим. Основні умови рентабельності діяльності на ринку цінних паперів — правильне управління активами та його цільове використання.

На території України професійні послуги управління активами пропонує безліч компаній, але далеко не завжди співпраця виявляється прибутковою та плідною, оскільки вона вимагає наявності грамотних компетентних фахівців, які знають всі тонкощі торгівлі на ринку цінних паперів. Схема роботи будь-якої компанії з управління активами полягає у залученні активів від інвесторів для їхнього подальшого використання з метою отримання прибутку останніми. Діяльність здійснюється на договірній основі. Суб’єктами у цьому сегменті можуть бути як фізичні, так і юридичні особи, державні та некомерційні організації.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ СТВОРЕННЯ КОМПАНІЇ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ В УКРАЇНІ?

Ліцензія на діяльність КУА є обов’язковою умовою для надання послуг. Отримати її можна у Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку. Ліцензована юридична особа повинна виконувати умови та дотримуватись усіх державно-правових вимог. В іншому випадку ліцензія може бути анульована при виявленні порушень.

Реєстрація КУА в Україні відбувається так:

 • подання особисто або поштою (рекомендованим листом) коректно складеної заяви на отримання ліцензії на діяльність КУА;
 • надання повного пакету необхідних документів у двох примірниках із описом;
 • внесення плати за видачу ліцензії у розмірі, встановленому Постановою КМУ №1097 від 26.10.11;
 • отримання письмового повідомлення про прийняття колегіальним державним органом позитивного чи негативного рішення.

Реєстрація КУА (компанії з управління активами) та ліцензування відбувається у встановлений законом період. Після отримання письмового повідомлення заявник особисто або уповноважена особа після пред’явлення довіреності може отримати документ, термін дії якого не обмежений тимчасовими рамками.

КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ — ДОПОМОГА У СТВОРЕННІ В МІСТІ КИЇВ

Україна — це країна з великими і привабливими перспективами, тому капіталовкладення в цінні папери сьогодні набирає популярності. Українські інвестори успішно переймають європейський досвід, адаптуючи його під вітчизняні реалії. Для того, щоб розпочати підприємницьку діяльність у даному напрямку та успішно пройти процедуру реєстрації, краще звернутися за кваліфікованою допомогою до фахівців “Адвокатського об’єднання Бачинський та партнери”.

Наші досвідчені юристи допоможуть:

 • правильно скласти заяву на ліцензування;
 • підготувати повний пакет потрібних документів;
 • виконати державні вимоги щодо відкриття КУА.

Ми охоче візьмемо на себе весь клопіт з реєстрації юридичної особи:

 • розроблення тексту установчих документів;
 • реєстрацію у державного реєстратора, у податковій інспекції та Пенсійному фонді;
 • отримання чи вилучення з ЄДРПОУ;
 • замовлення та виготовлення печатки;
 • отримання представництва від УАІБ.

Докладніше про умови співпраці можна дізнатися на сайті legalaid.ua.

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок