Реєстрація ІТ-компаній

Консультування щодо реєстрації ІТ-компаній

Перед створенням ІТ компанії, обов’язковим етапом є отримання консультації щодо реєстрації такої компанії. Подібні консультації є невід’ємною частиною процедури реєстрації, оскільки, дають змогу не лише отримати інформацію щодо вимог чинного законодавства до процесу створення подібних компаній, але і зрозуміти суть та особливості діяльності ІТ компаній в загальних рисах. Ми можемо надати вам консультацію з таких питань та допомогти обрати найкращий варіант розвитку вашої компанії.

Реєстрація ІТ-компаній в Україні

ІТ компанії можна зареєструвати в будь-якій організаційно – правовій формі, кожна з яких має свої переваги та недоліки. Для того, щоб обрати не лише потрібну організаційно-правову форму, але і скласти та сформувати потрібний пакет документів, слід звернутись за наданням допомоги в реєстрації ІТ компанії, з чим ми можемо допомогти.

Реєстрація ІТ компаній Резидентами Дія-сіті

Одним із найпоширеніших варіантів реєстрації ІТ компаній – це Резиденти Дія Сіті. Особливість такого статусу полягає у відносно низьких ставках податку, порівняно зі звичайними ТОВ, а також можливість працювати на основі гіг-контрактів, що поєднують ознаки трудового та цивільно-правового договорів. Ми здійснюємо юридичний супровід набуття ІТ компаніями статусу Резидента Дія Сіті.

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок