Консультування з питань ведення бізнесу

Консультування з питань оподаткування

Ґрунтовний підхід до оподаткування є одним із ключових аспектів бізнесу. Важливо розуміти, що від знання та правильності розуміння податкового законодавства напряму залежить фінансовий стан підприємства. Варто підмітити, що у кожній конкретній ситуації різнитиметься спектр питань, що потрібно вирішити. Наприклад, податкові зобов’язання, окрім тих, що безпосередньо пов’язані із доходом підприємства, виникають при наймі працівників, укладенні договорів тощо. Юристи АО “Бачинський та партнери” допоможуть з’ясувати всі питання, пов’язані із податками – порадять найоптимальнішу систему оподаткування, розкажуть як та коли правильно сплачувати податки, допоможуть у взаємодії із податковими органами.

Консультування з питань структурування бізнесу

Структурування бізнесу, як виходить із самого поняття, полягає у створенні такої структури бізнесу, що забезпечить максимальний захист бізнесу, правильний розподіл активів та пасивів, оптимальне управління бізнесом, оптимізацію оподаткування тощо. Структурування може мати на меті як усі вищевказані цілі, так і лише деякі з них. В залежності від цього способи та процедура структуризації різнитимуться. Професіонали корпоративного права нададуть відповіді на всі запитання – як побудувати ефективну структуру бізнесу, які шляхи обрати, чого робити не слід.

Консультування з питань оренди нерухомості

Оренда нерухомості здійснюється бізнесом для власного користування, здачі в суборенду або здачі в оренду власної нерухомості. Отже, широкого застосування набувають договори оренди, під час складання яких, зазвичай, виникає багато нюансів. Потрібно правильно визначити об’єкт оренди, права сторін, відповідальність тощо. Наприклад, якщо планується оренда приміщення із територією – вона також обовя’зково має входити до договору. Під час консультації юрист розповість на що потрібно звернути увагу, вкаже на положення договору, що ставлять Вас у невигідне становище.

Консультування з питань трудового законодавства

Питання правильного прийняття на роботу працівників та подальших трудових відносин з ними є актуальним для абсолютної більшості підприємців. Наполегливо не рекомендуємо ігнорувати закони про працю, оскільки це вважається порушенням, за яке передбачено чималі санкції. Наприклад, станом на 2023-й рік, за не оформлення трудових відносин (допуск до роботи працівника без трудового договору) на роботодавця накладається адміністративне стягнення у розмірі 67,000 гривень за кожного неоформленого працівника. Також слід розуміти, що трудові відносини включають в себе не лише прийняття на роботу, а й усі відносини, пов’язані з її здійсненням (забезпечення належних усов праці, спеціальні порядки для переведення, звільнення тощо), тож за наявності сумнівів слід проконсультуватись із професіоналом.

Консультування з питань корпоративного та юридичного регулювання діяльності

Корпоративне та юридичне регулювання діяльності напряму впливає на ефективність бізнесу. Їх значення росте пропорційно до масштабів підприємства. Ці два аспекти полягають у правильному та ефективному здійснені контролю за бізнесом та управлінням ним. На консультації Ви зможете дізнатись усі нюанси, передбачені та дозволені способи корпоративного та юридичного регулювання, а також отримаєте відповіді на нез’ясовані запитання.

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок