Юридические услуги на Школі практичного права УКУ: конкуренти підростають

Адвокати «Бачинський, Коломієць та партнери» продовжують  свої виступи у Школі практичного права в Українському Католицькому Університеті.

Нагадаємо, відкриття Школи практичного права відбулося 15 лютого 2017 року. Тарас Бачинський, керуючий партнер Адвокатського об’єднання, прийняв естафету у другому модулі Школи від інших знаних адвокатів Львова – А.Гринчука, А.Подільчака та В.Марусяка, що також виступали в ролі лекторів.

Відтак, 4 квітня Тарас Бачинський ділився зі студентами своїм досвідом організації управління юридичною компанією. Згадували, «як гартувалася сталь» на юридичному ринку України з 90-их рр., з’ясовували причини злетів та падінь колег. Окрема частина майстер-класу була присвячена юридичному маркетингу: де шукати та як не втратити клієнтів, як не загубитися серед конкурентів у морі під назвою Google, як себе рекламувати і чи взагалі потрібно це робити.

Щоб не перетворювати вечір на монотонну лекцію, Тарас після своєї розповіді запропонував студентам самим підготувати короткі презентації їхніх майбутніх юридичних компаній. Виступи вийшли дещо жартівливими і загалом цікавими. Тож BK partners віщує збільшення кількості гравців на юридичній арені  України в найближчі роки!

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок