Корпоративне право

Корпоративне право – один із найбільш важливих та розвинутих напрямків діяльності нашої Компанії. Розуміючи усю важливість ефективної побудови корпоративної структури Вашого бізнесу, наша команда готова запропонувати комплексний підхід як до його створення, так і до подальших питань, що виникають в ході корпоративних реструктуризацій, створенням оптимальної правової та податкової структури, консультування з питань трудового законодавства у відповідності з поточними цілями і завданнями Клієнта.

Поряд з практикою в сфері корпоративного законодавства, наша Компанія надає спектр юридичних послуг, які є тісно пов’язаними із відкриттям та подальшим веденням бізнесу, а саме: підготовка різноманітної ліцензійної та дозвільної документації, реєстрація торгових марок, міграційного законодавства (у випадку відкриття підприємства з іноземними інвестиціями).

Наша корпоративна практика нерідко тісно пов’язана зі складними питаннями ведення бізнесу в Україні, вирішення яких вимагає злагодженої та ефективної командної роботи. Саме завдяки їй ми змогли добитися значних успіхів у корпоративному супроводі не лише українських компаній, а й іноземних інвесторів, що підтверджується лише позитивними відгуками про нашу роботу.

Юридичні послуги у сфері корпоративного права

Основні послуги, які надає наша Компанія у цій сфері:

– Реєстрація ТзОВ, реєстрація підприємства (мається на увазі реєстрація ПП);  реєстрація ФОП;

– Створення юридичних осіб;

– Внесення змін до установчих документів;

– Злиття та поглинання (M&A);

– Реструктуризація (виділ та поділ);

– Припинення юридичної особи та фізичної особи-підприємця;

–Консультування з питань ведення бізнесу з іноземними контрагентами (зовнішньоекономічні договори, реєстрація іноземних інвестицій, тощо);

– Юридичний аудит (due diligence).

Юрист(адвокат) корпоративного права

Комбінування професіоналізму і знань українських реалій, багаторічний досвідта відповідальність за результат, дозволяє нам надавати на високому рівні послуги в області корпоративного права.

Провідними спеціалістами у даній сфері є: керуючий партнер Тарас Бачинський, старший юрист Ярема Лазор, Наталія Василечко.

Якщо у Вас є запитання Юрист допоможе Вам


Тарас Яцищук

Якщо у Вас є запитання Юрист допоможе Вам


Олеся Тодорюк

Якщо у Вас є запитання Юрист допоможе Вам


Наталія Василечко

Якщо у Вас є запитання Юрист допоможе Вам


Ірена Найда

Якщо у Вас є запитання Юрист допоможе Вам


Тарас Бачинський