Корпоративне право та комплаєнс

Практика корпоративного права та комплаєнсу спеціалізується на комплексному юридичному обслуговуванні та підтримці бізнесу. Ми надаємо послуги юридичного супроводу на будь-якій стадії діяльності бізнесу, податкового планування, у трудових відносинах та ліцензуванні, а також у відносинах з постачальниками, підрядниками та клієнтами.

Ми зможемо підібрати для вас оптимальну організаційно-правову форму, оптимізувати структуру, визначити найбільш вдалу систему оподаткування.

Ми забезпечимо оперативне та якісне вирішення різних питань бізнесу у відносинах з контрагентами чи державними органами. А у разі виникнення внутрішніх суперечок, ми заздалегідь підготуємо для вас корпоративний договір, який допоможе вирішити будь-які ситуації.

Комплаєнс займає важливу частину діяльності нашої команди. Ми допоможемо правильно організувати дотримання трудового законодавства на підприємстві. При здійсненні діяльності, на яку потрібна ліцензія, ми забезпечимо повний супровід — від розробки документів до її отримання.

Ми вам
зателефонуємо