Міжнародне структурування та вихід на міжнародні ринки

Різні юрисдикції мають різноманітні економічні та правові переваги. Ми пропонуємо використовувати їх комбінацію для залучення інвестицій, ефективного управління бізнесом, захисту активів, розширення присутності на ринках та оптимізації фінансових потоків.  Ми знаємо як правильно структурувати бізнес, щоб досягти таких цілей в межах більш ніж суворого законодавства з протидії агресивним податковим практикам. І готові ділитись експертизою з вами.

Супровід ІТ компаній при виході на зовнішній ринок

Рано чи пізно, для ІТ компанії настає такий період, коли необхідно виходити на зовнішній ринок, тим самим, збільшивши коло своїх клієнтів. Однак, особливість зовнішнього ринку полягає в тому, що попри наявність великої кількості можливостей для ІТ компанії, існують також перешкоди, що можуть зашкодити такій компанії, яка тільки вийшла на відповідний ринок. Ми можемо надати вам правову допомогу в такому супроводі, щоб звести до мінімуму наявність таких перешкод.

Консультування ІТ компаній з питань виходу на міжнародний ринок

Міжнародний ринок характеризується високим рівнем конкуренції. Проте, компанії, яким вдалось втриматись на міжнародному ринку, отримують свою винагороду – велику кількість клієнтів та пропозицій до роботи. Саме для того, щоб належним чином зрозуміти особливості виходу ІТ компанії на міжнародний ринок, слід отримати якісну консультацію, яку ми можемо надати.

Міжнародне структурування ІТ компаній

Міжнародне структурування ІТ компаній є досить важливою процедурою виходу підприємства на зовнішній ринок, для тих суб’єктів, які хочуть належним чином оптимізувати свої управлінські функції, а також зменшити податкове навантаження.  Водночас, в силу того, що структурування застосовують здебільшого великі ІТ компанії, це вимагає врахування великої кількості аспектів та особливостей. Ми можемо не лише проаналізувати готовий варіант міжнародного структурування ІТ компанії, але також і розробити новий.

Чим ми будемо корисні:
  • Аналіз та due-diligence бізнесу
  • Міжнародне податкове планування
  • Структурування інвестицій
  • Реєстрація компаній за кордоном, відкриття рахунків в іноземних банках
  • Розробка і запровадження стандартів корпоративного управління
  • Оформлення відносин між засновниками
  • Створення і аналіз зовнішньоекономічних договорів

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок