Податкова оптимізація та структурування ІТ компаній

Підбір оптимальної системи оподаткування здійснюється в комплексі з обранням організаційно-правової форми. Адже кожна з них має свої особливості діяльності та законодавчі вимоги. Ми забезпечуємо повний супровід реєстрації платником єдиного податку, платником ПДВ або ж включення до Реєстру неприбуткових підприємств, установ та організацій.

Податкова оптимізація IT-компаній

Для належного функціонування та розвитку ІТ компанії, слід правильно побудувати податкову стратегію її розвитку, особливо це стосується холдингових компаній та корпорацій. Процедура податкової оптимізації вимагає ґрунтовного підходу до її дослідження та реалізації, а тому, в цій сфері слід отримати якісну правову консультацію, яку ми можемо надати.

Оптимізація оподаткування в IT сфері

ІТ сфера характеризується високим рівнем попиту та пропозиції, а також високими фінансовими ресурсами, що вимагає мінімізацію витрат у сфері оподаткування. Основною метою оптимізації оподаткування є оптимізація податкового навантаження. Оптимізувавши оподаткування, будь-який суб’єкт господарювання у сфері ІТ, зможе уникати зайвих витрат на законних підставах, використовуючи різноманітні конструкції. Ми допоможемо вам оптимізувати ваш бізнес.

Супровід реєстрації платників єдиного податку

Платниками єдиного податку виступають ФОП 1-3 групи, а також деякі юридичні особи, які не мають великої кількості найманих працівників, а також відносно високого рівня доходу. Єдиний податок містить велику кількість особливостей, з якими ми допоможемо розібратись.

Супровід реєстрації платників ПДВ

Платниками ПДВ можуть бути суб’єкти господарювання як на обов’язковій основі (коли наявні відповідні підстави та умови), так і на добровільній. Податок на додану вартість є досить своєрідним різновидом податку, з яким ми допоможемо вам розібратись.

Ми вам
зателефонуємо

Замовити дзвінок